WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Sportklub 3, Bośnia i Hercegowina na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Bośnia i Hercegowina
Język: bośniacki
Program tv: zobacz online
Strona www: http://sportklub.rs/#countr...

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Bośnia i Hercegowina Total TV Bosna & Hercegovina 4458
Satelita Region Parametry FTA
Eutelsat 16A Europa , Afryka , Bliski Wschód H, 30000, 3/5 NIE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

19.02 17:00 Grot Budowlani Łódź - Igor Gorgonzola Novara (Siatkówka,Liga Mistrzyń)
Siatkówka,Liga Mistrzyń
19.0218:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

16.02 15:00 AFC Wimbledon - Millwall (Piłka nożna,FA Cup)
Piłka nożna,FA Cup
16.0216:00
16.02 12:30 Brighton & Hove Albion - Derby County (Piłka nożna,FA Cup)
Piłka nożna,FA Cup
16.0213:30
15.02 20:00 SD Eibar - Getafe CF (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
15.0221:00
11.02 20:00 Deportivo Alavés - Levante UD (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
11.0221:00
10.02 11:00 CD Leganés - Real Betis (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
10.0212:00
08.02 19:45 AX Armani Exchange Olimpia Milan - Darussafaka Dogus Stambuł (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
08.0220:45
08.02 17:45 Fenerbahce - Panathinaikos (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
08.0218:45
07.02 19:05 Maccabi Fox Tel Awiw - Olympiakos Pireus (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
07.0220:05
06.02 20:05 Stade Rennais - Lille OSC (Piłka nożna,Puchar Francji)
Piłka nożna,Puchar Francji
06.0221:05
02.02 19:45 Celta Vigo - Sevilla FC (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
02.0220:45

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 22 13 7 2 36:18 46
2 Legia Warszawa 21 12 6 3 35:20 42
3 Jagiellonia 22 11 6 5 38:29 39
4 Korona Kielce 22 9 8 5 27:24 35
5 Piast Gliwice 22 9 7 6 32:25 34
6 Pogon Szczecin 22 10 4 8 32:27 34
7 Lech Poznan 22 10 3 9 33:29 33
8 Cracovia 21 8 6 7 22:22 30
9 Wisla Krakow 21 8 5 8 33:31 29
10 KGHM Zaglebie Lubin 21 8 3 10 33:33 27
11 Arka Gdynia 22 6 7 9 33:33 25
12 Slask Wroclaw 21 5 6 10 29:30 21
13 Miedz Legnica 21 5 6 10 21:38 21
14 Gornik Zabrze 22 4 8 10 26:40 20
15 Wisla Plock 22 4 8 10 30:39 20
16 Zaglebie Sosnowiec 22 3 6 13 27:49 15
Championship Round
Relegation Round