WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Sportklub 3, Chorwacja na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Chorwacja
Język: chorwacki
Program tv: zobacz online
Strona www: http://sportklub.hr/?lokaci...

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Chorwacja Total TV Hrvatska 4458
Satelita Region Parametry FTA
Eutelsat 16A Europa , Afryka , Bliski Wschód H, 30000, 3/5 NIE

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

17.11 19:30 Bosca San Bernardo Cuneo - SAUGELLA TEAM MONZA (kobiety) (Siatkówka,Serie A1)
Siatkówka,Serie A1
17.1120:30
17.11 17:00 Tonno Callipo Calabria Vibo Valentia - Kioene Padova (Siatkówka,Serie A1)
Siatkówka,Serie A1
17.1118:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

15.11 19:00 Olympiakos Pireus - Fenerbahce (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
15.1120:00
15.11 17:00 Polska - Czechy (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
15.1118:00
14.11 19:00 Alba Berlin - Cedevita Zagrzeb (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
14.1120:00
13.11 19:30 Dolomiti Energia Trento - Villeurbanne (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
13.1120:30
10.11 19:45 Girona FC - CD Leganés (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
10.1120:45
10.11 17:30 Atletico Madryt - Athletic Bilbao (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
10.1118:30
09.11 18:00 Buducnost VOLI Podgorica - Żalgiris Kowno (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
09.1119:00
08.11 20:45 Herbalife Gran Canaria - Anadolu Efes Stambuł (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
08.1121:45
08.11 19:00 Bayern Monachium BC - Darussafaka Dogus Istanbul (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
08.1120:00
07.11 18:30 Cedevita Zagrzeb - Limoges CSP (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
07.1119:30

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 15 9 4 2 25:15 31
2 Jagiellonia 15 8 4 3 26:18 28
3 Legia Warszawa 15 7 5 3 25:18 26
4 Wisla Krakow 15 7 4 4 28:19 25
5 Piast Gliwice 15 7 4 4 21:18 25
6 Korona Kielce 15 7 4 4 18:15 25
7 Pogon Szczecin 15 6 4 5 22:18 22
8 Lech Poznan 15 6 3 6 21:21 21
9 Arka Gdynia 15 5 5 5 21:17 20
10 Wisla Plock 15 4 6 5 23:24 18
11 KGHM Zaglebie Lubin 15 5 2 8 22:26 17
12 Slask Wroclaw 15 4 4 7 24:22 16
13 Cracovia 15 3 5 7 11:18 14
14 Gornik Zabrze 15 2 7 6 15:25 13
15 Miedz Legnica 15 3 4 8 16:32 13
16 Zaglebie Sosnowiec 15 2 5 8 21:33 11
Championship Round
Relegation Round