WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Sportklub 3, Chorwacja  na żywoSportklub 3, Chorwacja na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Chorwacja
Język: chorwacki
Program tv: zobacz online
Strona www: http://sportklub.hr

Sportklub 3, Chorwacja na żywo - OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Sportklub 3, Chorwacja  na żywoChorwacja Total TV Hrvatska 4458
Satelita Region Parametry FTA
Eutelsat 16A Europa , Afryka , Bliski Wschód H, 30000, 3/5 NIE

Sportklub 3, Chorwacja na żywo - TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

Sportklub 3, Chorwacja na żywo - TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

27.01 19:30 Cazoo Baskonia Vitoria-Gasteiz - Anadolu Efes Stambuł (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
27.0120:30
22.01 17:00 Valsa Group Modena - Sir Safety Susa Perugia (Siatkówka,Serie A1)
Siatkówka,Serie A1
22.0118:00
21.01 17:00 Cucine Lube Civitanova - Itas Trentino (Siatkówka,Serie A1)
Siatkówka,Serie A1
21.0118:00
20.01 19:00 Olympiakos Pireus - Real Madryt (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
20.0120:00
19.01 19:30 Cazoo Baskonia Vitoria-Gasteiz - FC Barcelona (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
19.0120:30
13.01 19:30 EA7 Emporio Armani Milan - Žalgiris Kowno (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
13.0120:30
12.01 19:30 Virtus Segafredo Bologna - Olympiakos Pireus (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
12.0120:30
11.01 19:30 Valencia Basket - Anadolu Efes Stambuł (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
11.0120:30
10.01 18:00 AS Monaco - Olympiakos Pireus (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
10.0119:00
07.01 17:00 Valsa Group Modena - Cucine Lube Civitanova (Siatkówka,Serie A1)
Siatkówka,Serie A1
07.0118:00

OPINIE I KOMENTARZE - Sportklub 3, Chorwacja na żywo

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Raków Częstochowa 18 13 3 2 36:13 42
2 Legia Warszawa 17 9 5 3 24:19 32
3 Widzew Łódź 18 9 3 6 25:20 30
4 Pogoń Szczecin 18 8 6 4 32:28 30
5 Lech Poznań 17 8 5 4 20:15 29
6 Wisła Płock 17 8 4 5 29:24 28
7 PGE FKS Stal Mielec 18 8 4 6 25:22 28
8 Warta Poznań 18 7 5 6 19:17 26
9 Cracovia 17 7 4 6 18:12 25
10 Radomiak Radom 18 7 3 8 21:23 24
11 Śląsk Wrocław 18 5 6 7 17:25 21
12 Górnik Zabrze 17 5 5 7 26:28 20
13 Zagłębie Lubin 18 5 5 8 16:27 20
14 Jagiellonia Białystok 17 4 6 7 25:26 18
15 Lechia Gdańsk 17 5 2 10 18:30 17
16 Piast Gliwice 17 4 4 9 18:22 16
17 Korona Kielce 17 3 4 10 17:26 13
18 Miedź Legnica 17 3 4 10 18:27 13