WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

SportKlub 3 Serbia, Serbia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Serbia
Język: serbski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://sportklub.rs/#countr...

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Australia TV Plus 62
Chorwacja Vip Sat TV 29
Macedonia Max TV 416
Serbia Total TV Srbija 4458
Satelita Region Parametry FTA
Intelsat 19 Azja , Australia H, 30000, 3/4 NIE
Eutelsat 16A Europa , Afryka , Bliski Wschód H, 30000, 3/5 NIE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

21.01 20:00 SD Eibar - Espanyol Barcelona (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
21.0121:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

19.01 17:00 Vero Volley Monza - Kioene Padwa (Siatkówka,Serie A1)
Siatkówka,Serie A1
19.0118:00
17.01 19:05 Maccabi Fox Tel Awiw - FC Barcelona Lassa (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
17.0120:05
16.01 19:00 Berlin Recycling Volleys - PGE Skra Bełchatów (Siatkówka,Liga Mistrzów)
Siatkówka,Liga Mistrzów
16.0120:00
16.01 17:00 Lietuvos Rytas Wilno - Alba Berlin (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
16.0118:00
14.01 20:00 Real Sociedad - Espanyol Barcelona (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
14.0121:00
13.01 14:00 Torino FC - ACF Fiorentina (Piłka nożna,Puchar Włoch)
Piłka nożna,Puchar Włoch
13.0115:00
12.01 14:00 S.S. Lazio - Novara Calcio (Piłka nożna,Puchar Włoch)
Piłka nożna,Puchar Włoch
12.0115:00
11.01 20:00 FC Barcelona Lassa - Panathinaikos (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
11.0121:00
10.01 17:00 Anadolu Efes Stambuł - Chimki Moskwa (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
10.0118:00
09.01 19:00 Panathinaikos - Bayern Monachium BC (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
09.0120:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 20 12 6 2 34:17 42
2 Legia Warszawa 20 11 6 3 34:20 39
3 Lech Poznan 20 10 3 7 32:23 33
4 Jagiellonia 20 9 6 5 34:29 33
5 Pogon Szczecin 20 9 4 7 28:24 31
6 Piast Gliwice 20 8 7 5 27:23 31
7 Korona Kielce 20 8 7 5 25:23 31
8 Wisla Krakow 20 8 5 7 33:29 29
9 Cracovia 20 7 6 7 20:21 27
10 Arka Gdynia 20 6 7 7 30:28 25
11 KGHM Zaglebie Lubin 20 7 3 10 31:32 24
12 Miedz Legnica 20 5 6 9 21:35 21
13 Wisla Plock 20 4 8 8 30:37 20
14 Slask Wroclaw 20 4 6 10 27:30 18
15 Gornik Zabrze 20 3 8 9 23:37 17
16 Zaglebie Sosnowiec 20 2 6 12 24:45 12
Championship Round
Relegation Round