WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Sportklub 3 Serbia, Serbia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Serbia
Język: serbski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://sportklub.rs/#countr...

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Australia TV Plus 62
Chorwacja Vip Sat TV 29
Macedonia Północna Max TV 416
Serbia Total TV Srbija 4458
Satelita Region Parametry FTA
Intelsat 19 Azja , Australia H, 30000, 3/4 NIE
Eutelsat 16A Europa , Afryka , Bliski Wschód H, 30000, 3/5 NIE

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

21.10 23:00 New York Islanders - Columbus Blue Jackets (Hokej,NHL)
Hokej,NHL
22.1001:00
21.10 17:00 Anadolu Efes Stambuł - UNIKS Kazań (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
21.1019:00
19.10 23:00 Colorado Avalanche - Washington Capitals (Hokej,NHL)
Hokej,NHL
20.1001:00
18.10 23:00 New York Rangers - Toronto Maple Leafs (Hokej,NHL)
Hokej,NHL
19.1001:00
15.10 18:30 AX Armani Exchange Olimpia Milan - Anadolu Efes Stambuł (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
15.1020:30
14.10 23:30 Argentyna - Peru (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
15.1001:30
14.10 20:00 Boliwia - Paragwaj (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
14.1022:00
14.10 17:00 Zenit Sankt Petersburg - Bayern Monachium (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
14.1019:00
14.10 00:05 Honduras - Jamajka (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
14.1002:05
13.10 19:00 FC Barcelona - Olympiakos Pireus (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
13.1021:00
OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lech Poznań 12 8 3 1 27:7 27
2 Lechia Gdańsk 11 6 4 1 20:9 22
3 Raków Częstochowa 10 6 3 1 21:14 21
4 Pogoń Szczecin 11 5 4 2 16:9 19
5 Śląsk Wrocław 11 4 5 2 15:14 17
6 Cracovia 11 4 4 3 18:18 16
7 Jagiellonia Białystok 11 4 4 3 12:12 16
8 Radomiak Radom 12 3 7 2 15:12 16
9 PGE FKS Stal Mielec 11 4 3 4 15:18 15
10 Zagłębie Lubin 10 5 0 5 13:17 15
11 Piast Gliwice 11 4 2 5 14:15 14
12 Wisła Kraków 11 4 2 5 14:16 14
13 Wisła Płock 12 4 1 7 19:21 13
14 Górnik Zabrze 10 4 1 5 13:15 13
15 Legia Warszawa 9 3 0 6 10:13 9
16 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 10 1 4 5 10:15 7
17 Warta Poznań 11 1 4 6 8:15 7
18 Górnik Łęczna 12 1 3 8 10:30 6
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation