WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Sportklub 6, Serbia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Serbia
Język: serbski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://sportklub.rs/#countr...

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Macedonia Max TV 423
Serbia Total TV Srbija 1762
Satelita Region Parametry FTA
Eutelsat 16A Europa , Afryka , Bliski Wschód H, 30000, 3/4 NIE

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

19.05 14:15 Leganés - Betis Sewilla (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
19.0516:15
19.05 11:00 Celta Vigo - Levante (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
19.0513:00
28.04 14:15 Real Sociedad - Athletic Bilbao (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
28.0416:15
29.03 18:00 Brose Baskets Bamberg - Olimpia Mediolan (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
29.0320:00
24.03 17:15 Anglia U21 - Rumunia U21 (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
24.0318:15
20.03 18:00 Żalgiris Kowno - Olimpia Mediolan (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
20.0319:00
18.03 17:30 Celta Vigo - Malaga (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
18.0318:30
10.03 17:30 Aston Villa - Wolverhampton Wanderers (Piłka nożna,Championship)
Piłka nożna,Championship
10.0318:30
09.03 19:00 Olympiakos Pireus - Brose Baskets Bamberg (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
09.0320:00
01.03 20:30 Deportivo Alavés - Levante (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
01.0321:30

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Mistrzostwa Świata 2018

Grupa A - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Urugwaj 3 3 0 0 5:0 9
2 Rosja 3 2 0 1 8:4 6
3 Arabia Saudyjska 3 1 0 2 2:7 3
4 Egipt 3 0 0 3 2:6 0
Next Round
Grupa B - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Hiszpania 3 1 2 0 6:5 5
2 Portugalia 3 1 2 0 5:4 5
3 Iran 3 1 1 1 2:2 4
4 Maroko 3 0 1 2 2:4 1
Next Round
Grupa C - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Francja 3 2 1 0 3:1 7
2 Dania 3 1 2 0 2:1 5
3 Peru 3 1 0 2 2:2 3
4 Australia 3 0 1 2 2:5 1
Next Round
Grupa D - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Chorwacja 3 3 0 0 7:1 9
2 Argentyna 3 1 1 1 3:5 4
3 Nigeria 3 1 0 2 3:4 3
4 Islandia 3 0 1 2 2:5 1
Next Round
Grupa E - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Brazylia 3 2 1 0 5:1 7
2 Szwajcaria 3 1 2 0 5:4 5
3 Serbia 3 1 0 2 2:4 3
4 Kostaryka 3 0 1 2 2:5 1
Next Round
Grupa F - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Szwecja 3 2 0 1 5:2 6
2 Meksyk 3 2 0 1 3:4 6
3 Korea Południowa 3 1 0 2 3:3 3
4 Niemcy 3 1 0 2 2:4 3
Next Round
Grupa G - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Belgia 3 3 0 0 9:2 9
2 Anglia 3 2 0 1 8:3 6
3 Tunezja 3 1 0 2 5:8 3
4 Panama 3 0 0 3 2:11 0
Next Round
Grupa H - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Kolumbia 3 2 0 1 5:2 6
2 Japonia 3 1 1 1 4:4 4
3 Senegal 3 1 1 1 4:4 4
4 Polska 3 1 0 2 2:5 3
Next Round