WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Sportklub HD, Chorwacja na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Chorwacja
Język: chorwacki
Program tv: zobacz online
Strona www: http://sportklub.hr/?lokaci...

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Chorwacja Total TV Hrvatska 4457
Satelita Region Parametry FTA
Eutelsat 16A Europa , Afryka , Bliski Wschód H, 30000, 3/5 NIE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

21.10 14:15 SD Eibar - Athletic Bilbao (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
21.1016:15

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

19.10 17:45 Żalgiris Kowno - Fenerbahce SK Stambuł (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
19.1019:45
18.10 18:00 Panathinaikos BC - Herbalife Gran Canaria (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
18.1020:00
17.10 17:45 Fenerbahce - Chimki Moskwa (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
17.1019:45
16.10 17:00 Galatasaray Stambuł - Germani Brescia Leonessa (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
16.1019:00
14.10 16:00 Szkocja - Portugalia (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
14.1018:00
13.10 18:45 Bułgaria - Cypr (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
13.1020:45
13.10 16:00 Gruzja - Andora (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
13.1018:00
12.10 18:45 Austria - Irlandia Północna (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
12.1020:45
11.10 19:45 Rosja - Szwecja (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
11.1021:45
11.10 10:20 Chiny - Rosja (Siatkówka,Mistrzostwa Świata Kobiet)
Siatkówka,Mistrzostwa Świata Kobiet
11.1012:20

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Jagiellonia 12 7 2 3 19:14 23
2 Lechia Gdansk 12 6 4 2 21:14 22
3 Legia Warszawa 11 6 3 2 16:12 21
4 Piast Gliwice 12 6 3 3 18:16 21
5 Wisla Krakow 11 6 2 3 20:10 20
6 Korona Kielce 11 5 4 2 15:12 19
7 Lech Poznan 11 5 2 4 17:14 17
8 KGHM Zaglebie Lubin 11 5 1 5 17:17 16
9 Arka Gdynia 11 3 5 3 12:11 14
10 Pogon Szczecin 12 3 4 5 14:15 13
11 Slask Wroclaw 11 3 3 5 16:15 12
12 Miedz Legnica 11 3 3 5 15:20 12
13 Wisla Plock 11 2 4 5 14:20 10
14 Gornik Zabrze 11 1 6 4 11:17 9
15 Zaglebie Sosnowiec 11 1 4 6 15:24 7
16 Cracovia 11 1 4 6 8:17 7
Championship Round
Relegation Round