WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Sportklub HD, Czarnogóra na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Czarnogóra
Język: czarnogórski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://sportklub.rs/#countr...

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Czarnogóra Total TV Crna Gora 4457
Satelita Region Parametry FTA
Eutelsat 16A Europa , Afryka , Bliski Wschód H, 30000, 3/5 NIE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

18.11 19:45 Grecja - Finlandia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
18.1120:45

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

16.11 19:30 Imoco Volley Conegliano - Igor Gorgonzola Novara (kobiety) (Siatkówka,Superpuchar Włoch)
Siatkówka,Superpuchar Włoch
16.1120:30
16.11 17:00 Azerbejdżan - Walia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
16.1118:00
15.11 19:45 Szwajcaria - Gruzja (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
15.1120:45
15.11 17:00 Finlandia - Liechtenstein (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
15.1118:00
15.11 17:00 Armenia - Grecja (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
15.1118:00
14.11 19:00 Panathinaikos BC - Alba Berlin (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
14.1120:00
14.11 17:00 Bułgaria - Paragwaj (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
14.1118:00
13.11 19:30 Unicaja Malaga - Asseco Arka Gdynia (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
13.1120:30
10.11 20:00 Real Betis - Sevilla FC (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
10.1121:00
10.11 14:00 Wolverhampton Wanderers - Aston Villa (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
10.1115:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Legia Warszawa 15 9 2 4 28:14 29
2 Piast Gliwice 15 8 4 3 19:11 28
3 Pogon Szczecin 15 8 4 3 17:12 28
4 Cracovia 15 8 3 4 22:14 27
5 Slask Wroclaw 15 7 6 2 21:14 27
6 Wisla Plock 15 8 2 5 20:22 26
7 Jagiellonia 15 6 5 4 25:20 23
8 Lechia Gdansk 15 5 6 4 17:15 21
9 Lech Poznan 15 5 5 5 24:18 20
10 KGHM Zaglebie Lubin 15 5 4 6 25:23 19
11 Rakow Czestochowa 15 6 1 8 17:21 19
12 Gornik Zabrze 15 3 7 5 14:19 16
13 Arka Gdynia 15 3 4 8 12:23 13
14 Korona Kielce 15 3 3 9 7:19 12
15 LKS Lodz 15 3 2 10 15:26 11
16 Wisla Krakow 15 3 2 10 14:26 11
Championship Round
Relegation Round