WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

SportsMax 2, Kajmany na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Kajmany
Język: angielski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.sportsmax.tv/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Argentyna DirecTV Latin America 1634
Satelita Region Parametry FTA
Intelsat 34 Ameryka Południowa V, 10000, 3/4 NIE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

28.10 17:55 İstanbul Başakşehir - Paris Saint-Germain (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
28.1018:55
28.10 20:00 Juventus FC - FC Barcelona (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
28.1021:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

25.10 20:00 Real Sociedad - SD Huesca (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
25.1021:00
25.10 17:30 Getafe CF - Granada CF (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
25.1018:30
25.10 13:00 Real Valladolid - Deportivo Alavés (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
25.1014:00
24.10 16:30 Sevilla FC - SD Eibar (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
24.1018:30
24.10 14:00 FC Barcelona - Real Madryt (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
24.1016:00
20.10 19:00 Paris Saint-Germain - Manchester United (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
20.1021:00
20.10 16:55 Zenit Sankt Petersburg - Club Brugge (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
20.1018:55
01.10 19:30 Celta Vigo - FC Barcelona (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
01.1021:30
01.10 17:00 Sevilla FC - Levante UD (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
01.1019:00
01.10 16:00 Losowanie, Liga Mistrzów (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
01.1018:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Rakow Czestochowa 8 6 1 1 20:9 19
2 Gornik Zabrze 8 5 1 2 14:8 16
3 KGHM Zaglebie Lubin 8 4 2 2 10:7 14
4 Slask Wroclaw 8 4 1 3 13:9 13
5 Legia Warszawa 7 4 1 2 9:8 13
6 Pogon Szczecin 6 3 2 1 6:4 11
7 Jagiellonia 7 3 2 2 8:7 11
8 Lechia Gdansk 7 3 1 3 11:10 10
9 Wisla Krakow 7 2 3 2 13:9 9
10 Lech Poznan 7 2 3 2 13:11 9
11 Wisla Plock 8 2 3 3 10:12 9
12 Warta Poznan 7 2 1 4 5:6 7
13 Cracovia 8 2 5 1 11:11 6
14 PGE FKS Stal Mielec 8 1 2 5 8:19 5
15 Podbeskidzie B-B 8 1 2 5 9:21 5
16 Piast Gliwice 8 0 2 6 5:14 2
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation