WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

SRF zwei, Szwajcaria na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Szwajcaria
Język: niemiecki
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.srf.ch/tv

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Szwajcaria Cablecom 3
Naxoo 151
Satelita Region Parametry FTA
Hot Bird 13B Europa , Europa Środkowa , Europa Wschodnia , Bliski Wschód H, 29700, 2/3 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
Play SRF darmowa Szwajcaria nie

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

12.12 20:00 BSC Young Boys - Juventus FC (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
12.1221:00
28.11 20:00 Paris Saint-Germain - Liverpool FC (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
28.1121:00
18.11 19:45 Szwajcaria - Belgia (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
18.1120:45
14.11 18:00 Szwajcaria - Katar (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
14.1119:00
08.11 20:00 Bayer Leverkusen - FC Zürich (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
08.1121:00
07.11 17:55 Valencia CF - BSC Young Boys (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
07.1118:55
25.10 16:55 FC Zürich - Bayer Leverkusen (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
25.1018:55
24.10 19:00 Borussia Dortmund - Atletico Madryt (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
24.1021:00
15.10 18:45 Islandia - Szwajcaria (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
15.1020:45
12.10 18:45 Belgia - Szwajcaria (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
12.1020:45

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 20 12 6 2 34:17 42
2 Legia Warszawa 20 11 6 3 34:20 39
3 Lech Poznan 20 10 3 7 32:23 33
4 Jagiellonia 20 9 6 5 34:29 33
5 Pogon Szczecin 20 9 4 7 28:24 31
6 Piast Gliwice 20 8 7 5 27:23 31
7 Korona Kielce 20 8 7 5 25:23 31
8 Wisla Krakow 20 8 5 7 33:29 29
9 Cracovia 20 7 6 7 20:21 27
10 Arka Gdynia 20 6 7 7 30:28 25
11 KGHM Zaglebie Lubin 20 7 3 10 31:32 24
12 Miedz Legnica 20 5 6 9 21:35 21
13 Wisla Plock 20 4 8 8 30:37 20
14 Slask Wroclaw 20 4 6 10 27:30 18
15 Gornik Zabrze 20 3 8 9 23:37 17
16 Zaglebie Sosnowiec 20 2 6 12 24:45 12
Championship Round
Relegation Round