WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

SRF zwei, Austria na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Austria
Język: niemiecki
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.srf.ch/tv

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Szwajcaria SRG SSR 17202
Satelita Region Parametry FTA
Hot Bird 13B Europa , Europa Środkowa , Europa Wschodnia , Bliski Wschód H, 29700, 2/3 NIE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

23.03 14:00 Gruzja - Szwajcaria (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
23.0315:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

13.03 20:00 Bayern Monachium - Liverpool FC (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
13.0321:00
07.03 17:55 Eintracht Frankfurt - Inter Mediolan (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
07.0318:55
06.03 20:00 Paris Saint-Germain - Manchester United (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
06.0321:00
21.02 17:55 SSC Napoli - FC Zürich (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
21.0218:55
20.02 20:00 Atlético Madryt - Juventus FC (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
20.0221:00
14.02 20:00 FC Zürich - SSC Napoli (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
14.0221:00
13.02 20:00 Tottenham Hotspur - Borussia Dortmund (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
13.0221:00
12.12 20:00 BSC Young Boys - Juventus FC (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
12.1221:00
28.11 20:00 Paris Saint-Germain - Liverpool FC (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
28.1121:00
18.11 19:45 Szwajcaria - Belgia (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
18.1120:45

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 26 15 8 3 40:21 53
2 Legia Warszawa 26 15 6 5 40:25 51
3 Piast Gliwice 26 13 7 6 40:27 46
4 Pogon Szczecin 26 12 5 9 38:33 41
5 Jagiellonia 26 11 7 8 41:37 40
6 Lech Poznan 26 12 3 11 38:35 39
7 Cracovia 26 11 6 9 31:29 39
8 Korona Kielce 26 10 9 7 34:36 39
9 Wisla Krakow 26 11 5 10 45:39 38
10 KGHM Zaglebie Lubin 26 11 4 11 41:36 37
11 Slask Wroclaw 26 7 6 13 33:34 27
12 Gornik Zabrze 26 6 9 11 33:45 27
13 Miedz Legnica 26 7 6 13 27:48 27
14 Arka Gdynia 26 6 8 12 35:38 26
15 Wisla Plock 26 5 9 12 35:46 24
16 Zaglebie Sosnowiec 26 4 6 16 33:55 18
Championship Round
Relegation Round