WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

SRF zwei, Niemcy na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Niemcy
Język: niemiecki
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.srf.ch/tv

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Szwajcaria SRG SSR
Satelita Region Parametry FTA
Hot Bird 13B Europa , Europa Środkowa , Europa Wschodnia , Bliski Wschód H, 29700, 2/3 NIE

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

28.03 18:45 Szwajcaria - Litwa (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
28.0320:45
25.03 17:00 Bułgaria - Szwajcaria (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
25.0318:00
16.09 18:30 FC Midtjylland - BSC Young Boys (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
16.0920:30
03.09 18:45 Ukraina - Szwajcaria (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
03.0920:45
21.08 19:00 Sevilla FC - Inter Mediolan (finał) (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
21.0821:00
19.08 19:00 Olympique Lyon - Bayern Monachium (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
19.0821:00
15.08 19:00 Manchester City - Olympique Lyon (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
15.0821:00
11.08 19:00 Szachtar Donieck - FC Basel (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
11.0821:00
08.08 19:00 FC Barcelona - SSC Napoli (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
08.0821:00
06.08 19:00 FC Basel - Eintracht Frankfurt (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
06.0821:00
OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Wisła Kraków 2 1 1 0 5:2 4
2 Lech Poznań 2 1 1 0 3:1 4
3 Radomiak Radom 2 1 1 0 3:1 4
4 Pogoń Szczecin 1 1 0 0 2:0 3
5 Piast Gliwice 2 1 0 1 4:3 3
6 Raków Częstochowa 1 1 0 0 3:2 3
7 Zagłębie Lubin 2 1 0 1 3:4 3
8 Legia Warszawa 2 1 0 1 2:3 3
9 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 2 0 2 0 3:3 2
10 Śląsk Wrocław 1 0 1 0 2:2 1
11 Warta Poznań 1 0 1 0 2:2 1
12 Cracovia 1 0 1 0 1:1 1
13 Jagiellonia Białystok 1 0 1 0 1:1 1
14 Lechia Gdańsk 1 0 1 0 1:1 1
15 Górnik Łęczna 2 0 1 1 2:4 1
16 PGE FKS Stal Mielec 2 0 1 1 1:3 1
17 Wisła Płock 1 0 0 1 0:1 0
18 Górnik Zabrze 2 0 0 2 1:5 0
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation