WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Star+, Kostaryka na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Kostaryka
Język: hiszpański
Strona www: https://www.preview.starplu...

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

ZOBACZzobacz

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

01.07 10:00 Wimbledon (Tenis,Wimbledon)
Tenis,Wimbledon
01.0712:00
01.07 12:00 Grand Prix Wielkiej Brytanii - 1. trening (F1)
F1
01.0714:00
01.07 15:00 Grand Prix Wielkiej Brytanii - 2. trening (F1)
F1
01.0717:00
01.07 18:00 Izrael U19 - Anglia U19 (finał) (Piłka nożna,UEFA Euro U-19)
Piłka nożna,UEFA Euro U-19
01.0720:00
02.07 10:00 Wimbledon (Tenis,Wimbledon)
Tenis,Wimbledon
02.0712:00
02.07 11:00 Grand Prix Wielkiej Brytanii - 3. trening (F1)
F1
02.0713:00
02.07 14:00 Grand Prix Wielkiej Brytanii - kwalifikacje (F1)
F1
02.0716:00
03.07 02:00 Israel Adesanya - Jared Cannonier (MMA,UFC)
MMA,UFC
03.0704:00
03.07 10:00 Wimbledon (Tenis,Wimbledon)
Tenis,Wimbledon
03.0712:00
03.07 14:00 Grand Prix Wielkiej Brytanii - wyścig (F1)
F1
03.0716:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

29.06 10:00 Wimbledon (Tenis,Wimbledon)
Tenis,Wimbledon
29.0612:00
28.06 18:00 Francja U19 - Izrael U19 (Piłka nożna,UEFA Euro U-19)
Piłka nożna,UEFA Euro U-19
28.0620:00
28.06 15:00 Słowacja U19 - Austria U19 (Piłka nożna,UEFA Euro U-19)
Piłka nożna,UEFA Euro U-19
28.0617:00
28.06 15:00 Anglia U19 - Włochy U19 (Piłka nożna,UEFA Euro U-19)
Piłka nożna,UEFA Euro U-19
28.0617:00
28.06 10:00 Wimbledon (Tenis,Wimbledon)
Tenis,Wimbledon
28.0612:00
27.06 10:00 Wimbledon (Tenis,Wimbledon)
Tenis,Wimbledon
27.0612:00
26.06 02:00 Arman Tsarukyan - Mateusz Gamrot (MMA,UFC)
MMA,UFC
26.0604:00
25.06 22:00 SC Corinthians Paulista - Santos FC (Piłka nożna,Brasileirão)
Piłka nożna,Brasileirão
26.0600:00
25.06 19:30 Athletico Paranaense - Red Bull Bragantino (Piłka nożna,Brasileirão)
Piłka nożna,Brasileirão
25.0621:30
25.06 19:10 Francja - Kamerun (kobiety) (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
25.0621:10
OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Cracovia 0 0 0 0 0:0 0
2 Górnik Zabrze 0 0 0 0 0:0 0
3 Jagiellonia Białystok 0 0 0 0 0:0 0
4 Zagłębie Lubin 0 0 0 0 0:0 0
5 Korona Kielce 0 0 0 0 0:0 0
6 Lech Poznań 0 0 0 0 0:0 0
7 Lechia Gdańsk 0 0 0 0 0:0 0
8 Legia Warszawa 0 0 0 0 0:0 0
9 Miedź Legnica 0 0 0 0 0:0 0
10 PGE FKS Stal Mielec 0 0 0 0 0:0 0
11 Piast Gliwice 0 0 0 0 0:0 0
12 Pogoń Szczecin 0 0 0 0 0:0 0
13 Radomiak Radom 0 0 0 0 0:0 0
14 Raków Częstochowa 0 0 0 0 0:0 0
15 Śląsk Wrocław 0 0 0 0 0:0 0
16 Warta Poznań 0 0 0 0 0:0 0
17 Widzew Łódź 0 0 0 0 0:0 0
18 Wisła Płock 0 0 0 0 0:0 0