WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Star+, Panama na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Panama
Język: hiszpański
Strona www: https://www.preview.starplu...

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

20.08 13:30 FC Augsburg - FSV Mainz 05 (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
20.0815:30
20.08 13:30 Vfb Stuttgart - SC Freiburg (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
20.0815:30
20.08 13:30 Bayer Leverkusen - TSG Hoffenheim (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
20.0815:30
20.08 13:30 Borussia Dortmund - Werder Brema (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
20.0815:30
20.08 13:30 Vfl Wolfsburg - Schalke 04 Gelsenkirchen (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
20.0815:30
20.08 15:00 WTA Western & Southern Open (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
20.0817:00
20.08 15:00 AS Monaco - RC Lens (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
20.0817:00
20.08 16:30 Union Berlin - RB Lipsk (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
20.0818:30
20.08 16:30 Torino FC - S.S. Lazio (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
20.0818:30
20.08 16:30 Udinese Calcio - US Salernitana 1919 (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
20.0818:30
20.08 18:45 Inter Mediolan - Spezia Calcio (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
20.0820:45
20.08 18:45 US Sassuolo - US Lecce (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
20.0820:45
20.08 19:00 ATP Western & Southern Open (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
20.0821:00
20.08 19:00 Olympique Marsylia - FC Nantes (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
20.0821:00
21.08 01:00 Emanuel Navarette - Eduardo Baez (Boks)
Boks
21.0803:00
21.08 02:00 Kamaru Usman - Leon Edwards (MMA,UFC)
MMA,UFC
21.0804:00
21.08 11:00 RC Strasbourg - Stade de Reims (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
21.0813:00
21.08 13:30 Eintracht Frankfurt - FC Köln (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
21.0815:30
21.08 15:05 Stade Rennais - AC Ajaccio (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
21.0817:05
21.08 15:30 Vfl Bochum - Bayern Monachium (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
21.0817:30

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

18.08 15:00 ATP Western & Southern Open (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
18.0817:00
17.08 19:00 Dynamo Kijów - SL Benfica (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
17.0821:00
17.08 19:00 Maccabi Hajfa - FK Crvena Zvezda (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
17.0821:00
17.08 16:45 Qarabağ Ağdam - Viktoria Pilzno (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
17.0818:45
17.08 15:00 ATP Western & Southern Open (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
17.0817:00
16.08 19:00 Rangers FC - PSV Eindhoven (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
16.0821:00
16.08 19:00 FC Kopenhaga - Trabzonspor (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
16.0821:00
16.08 19:00 FK Bodø/Glimt - Dinamo Zagrzeb (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
16.0821:00
16.08 15:00 ATP Western & Southern Open (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
16.0817:00
15.08 19:00 Liverpool FC - Crystal Palace (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
15.0821:00
OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Wisła Płock 5 4 1 0 16:4 13
2 PGE FKS Stal Mielec 5 3 1 1 10:5 10
3 Pogoń Szczecin 5 3 1 1 8:6 10
4 Legia Warszawa 5 3 1 1 7:5 10
5 Cracovia 5 3 0 2 7:3 9
6 Radomiak Radom 5 2 2 1 8:7 8
7 Śląsk Wrocław 5 2 2 1 4:4 8
8 Zagłębie Lubin 5 2 2 1 3:3 8
9 Raków Częstochowa 4 2 1 1 6:5 7
10 Korona Kielce 5 2 1 2 5:5 7
11 Jagiellonia Białystok 6 2 1 3 7:8 7
12 Górnik Zabrze 4 2 0 2 5:5 6
13 Warta Poznań 5 2 0 3 4:8 6
14 Widzew Łódź 5 1 1 3 6:7 4
15 Piast Gliwice 4 1 0 3 1:5 3
16 Lechia Gdańsk 4 1 0 3 4:10 3
17 Lech Poznań 4 0 1 3 2:7 1
18 Miedź Legnica 5 0 1 4 4:10 1