WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Star Sports 1 Asia, Indie na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Indie
Język: angielski
Program tv: zobacz online
Strona www: https://www.startv.com

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Bangladesz RealVu 1306
Indie Airtel digital TV 11221
Dish Home 600
Dish TV India 662
Jain Hits 10276
Reliance Digital TV 7060
Sun Direct 55
Tata Sky 403
Videocon d2h 3
Malediwy MediaNet 17018
Sri Lanka Dialog TV 9
Turcja STAR TV 15
Satelita Region Parametry FTA
SES 7 Azja V, 30000, 3/4 NIE
AsiaSat 7 Azja , Bliski Wschód , Australia V, 28100, 5/6 NIE
NSS 6 Azja , Afryka , Bliski Wschód , Australia H, 30000, 5/6 NIE
MEASAT-3 Europa Wschodnia , Afryka , Bliski Wschód , Australia H, 30000, 3/4 NIE
ST-2 Azja , Bliski Wschód V, 44995, 2/3 NIE
Insat 4A Azja Południowa H, 32720, 2/3 NIE
ABS 2 Europa , Azja , Afryka , Bliski Wschód H, 25715, 2/3 NIE
Amos 4 Bliski Wschód , Ameryka Północna , Europa V, 45000, 1/2 NIE
Intelsat 902 Europa R, 34286, 8/9 NIE
Intelsat 12 Europa , Bliski Wschód , Azja Południowa , Afryka Południowa V, 27689, 5/6 NIE

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

21.07 01:00 Phoenix Suns - Milwaukee Bucks (finał) (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
21.0703:00
18.07 01:00 Milwaukee Bucks - Phoenix Suns (finał) (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
18.0703:00
15.07 01:00 Phoenix Suns - Milwaukee Bucks (finał) (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
15.0703:00
12.07 00:00 Phoenix Suns - Milwaukee Bucks (finał) (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
12.0702:00
10.07 12:45 Wimbledon (finał) (Tenis,Wimbledon)
Tenis,Wimbledon
10.0714:45
09.07 12:00 Wimbledon (Tenis,Wimbledon)
Tenis,Wimbledon
09.0714:00
09.07 01:00 Milwaukee Bucks - Phoenix Suns (finał) (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
09.0703:00
08.07 12:00 Wimbledon (Tenis,Wimbledon)
Tenis,Wimbledon
08.0714:00
07.07 01:00 Milwaukee Bucks - Phoenix Suns (finał) (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
07.0703:00
04.07 00:30 Milwaukee Bucks - Atlanta Hawks (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
04.0702:30
OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Wisła Kraków 2 1 1 0 5:2 4
2 Jagiellonia Białystok 2 1 1 0 4:1 4
3 Lech Poznań 2 1 1 0 3:1 4
4 Pogoń Szczecin 2 1 1 0 3:1 4
5 Radomiak Radom 2 1 1 0 3:1 4
6 Śląsk Wrocław 2 1 1 0 4:3 4
7 Lechia Gdańsk 2 1 1 0 2:1 4
8 Piast Gliwice 2 1 0 1 4:3 3
9 Zagłębie Lubin 2 1 0 1 3:4 3
10 Legia Warszawa 2 1 0 1 2:3 3
11 Raków Częstochowa 2 1 0 1 3:5 3
12 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 2 0 2 0 3:3 2
13 Warta Poznań 2 0 2 0 3:3 2
14 Cracovia 2 0 1 1 2:3 1
15 Górnik Łęczna 2 0 1 1 2:4 1
16 PGE FKS Stal Mielec 2 0 1 1 1:3 1
17 Wisła Płock 2 0 0 2 0:2 0
18 Górnik Zabrze 2 0 0 2 1:5 0
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation