WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

STV Scotland, Szkocja na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Szkocja
Język: angielski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.stv.tv/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Wielka Brytania Freesat 103
Freeview 3
Sky 178
Virgin Media 103
Satelita Region Parametry FTA
Astra 2F Europa , Afryka V, 23000, 2/3 NIE
Astra 2E Europa V, 22000, 5/6 TAK

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
STV Player darmowa Szkocja tak
Sky Go płatna Szkocja tak

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

15.11 19:45 San Marino - Anglia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
15.1120:45
12.11 19:45 Anglia - Albania (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
12.1120:45
12.10 18:45 Anglia - Węgry (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
12.1020:45
09.10 18:45 Andora - Anglia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
09.1020:45
08.09 18:45 Polska - Anglia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
08.0920:45
05.09 16:00 Anglia - Andora (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
05.0918:00
02.09 18:45 Węgry - Anglia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
02.0920:45
31.03 18:45 Anglia - Polska (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
31.0320:45
20.03 16:45 Irlandia - Anglia (Rugby,Puchar Sześciu Narodów)
Rugby,Puchar Sześciu Narodów
20.0317:45
13.03 16:45 Anglia - Francja (Rugby,Puchar Sześciu Narodów)
Rugby,Puchar Sześciu Narodów
13.0317:45
OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lech Poznań 19 12 5 2 37:13 41
2 Pogoń Szczecin 19 10 7 2 35:16 37
3 Raków Częstochowa 19 10 5 4 36:22 35
4 Radomiak Radom 19 9 8 2 28:16 35
5 Lechia Gdańsk 19 9 6 4 33:23 33
6 Wisła Płock 19 9 2 8 29:26 29
7 Górnik Zabrze 19 8 4 7 27:26 28
8 PGE FKS Stal Mielec 19 7 7 5 26:26 28
9 Cracovia 19 7 5 7 25:26 26
10 Śląsk Wrocław 19 6 6 7 30:30 24
11 Jagiellonia Białystok 19 6 6 7 24:31 24
12 Piast Gliwice 19 6 5 8 26:26 23
13 Wisła Kraków 19 6 3 10 21:30 21
14 Zagłębie Lubin 19 6 2 11 20:36 20
15 Górnik Łęczna 19 4 6 9 19:36 18
16 Warta Poznań 19 3 7 9 14:24 16
17 Legia Warszawa 18 5 0 13 19:30 15
18 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 18 2 6 10 20:32 12