WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

STV2 Dvojka, Słowacja na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Słowacja
Język: słowacki
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.rtvs.sk/televizi...

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Czechy SkyLink 5106
Słowacja Antik Sat 1103
Digi TV Slovakia 1012
UPC Direct Slovakia 30304
Satelita Region Parametry FTA
Astra 3B Europa , Bliski Wschód H, 27500, 5/6 NIE
Eutelsat 16A Europa , Afryka , Bliski Wschód H, 30000, 3/5 NIE
Thor 6 Europa Środkowa , Europa Wschodnia V, 28000, 7/8 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
RTVS Live darmowa Słowacja nie

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

23.05 18:30 Hamburger SV - Hertha BSC (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
23.0520:30
18.05 19:00 Eintracht Frankfurt - Rangers FC (finał) (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
18.0521:00
19.12 16:30 Francja - Norwegia (kobiety) (finał) (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
19.1217:30
17.12 16:30 Francja - Dania (kobiety) (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
17.1217:30
15.12 19:30 Francja - Szwecja (kobiety) (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
15.1220:30
15.12 16:30 Angola - Słowacja (kobiety) (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
15.1217:30
14.12 16:30 Dania - Brazylia (kobiety) (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
14.1217:30
12.12 14:00 Chiny - Słowacja (kobiety) (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
12.1215:00
10.12 14:00 Słowacja - Paragwaj (kobiety) (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
10.1215:00
08.12 14:00 Słowacja - Tunezja (kobiety) (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
08.1215:00
OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Wisła Płock 5 4 1 0 16:4 13
2 PGE FKS Stal Mielec 5 3 1 1 10:5 10
3 Pogoń Szczecin 5 3 1 1 8:6 10
4 Legia Warszawa 5 3 1 1 7:5 10
5 Cracovia 5 3 0 2 7:3 9
6 Zagłębie Lubin 5 2 2 1 3:3 8
7 Korona Kielce 4 2 1 1 5:4 7
8 Raków Częstochowa 3 2 0 1 4:3 6
9 Górnik Zabrze 4 2 0 2 5:5 6
10 Śląsk Wrocław 4 1 2 1 3:4 5
11 Radomiak Radom 4 1 2 1 4:6 5
12 Widzew Łódź 5 1 1 3 6:7 4
13 Jagiellonia Białystok 4 1 0 3 3:5 3
14 Lechia Gdańsk 3 1 0 2 3:6 3
15 Piast Gliwice 4 1 0 3 1:5 3
16 Warta Poznań 4 1 0 3 3:8 3
17 Lech Poznań 3 0 1 2 2:6 1
18 Miedź Legnica 4 0 1 3 3:8 1