WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

SuperSport 1 Africa , Kamerun na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Kamerun
Język: angielski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.supersport.com/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Kamerun DStv Africa 201
Republika Południowej Afryki DStv South Africa 201
Satelita Region Parametry FTA
Intelsat 20 Europa , Europa Wschodnia , Azja , Bliski Wschód , Afryka Północna V, 30000, 2/3 NIE
Eutelsat 36B Europa Wschodnia , Azja , Afryka H, 27500, 3/4 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
DStv płatna Cały świat tak

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

15.02 18:00 Real Sociedad - FC Salzburg (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
15.0219:00
31.01 19:45 Everton - Leicester City (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
31.0120:45
03.01 19:45 Arsenal Londyn - Chelsea Londyn (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
03.0120:45
05.12 19:45 AS Roma - Karabach Agdam (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
05.1220:45
21.11 19:45 SSC Napoli - Szachtar Donieck (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
21.1120:45
31.10 19:45 Celtic Glasgow - Bayern Monachium (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
31.1020:45
17.10 18:45 Spartak Moskwa - Sevilla FC (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
17.1020:45
14.09 17:00 Villarreal CF - FK Astana (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
14.0919:00
13.09 18:45 Feyenoord Rotterdam - Manchester City (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
13.0920:45
12.09 18:45 Celtic Glasgow - PSG (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
12.0920:45

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 18 11 5 2 30:17 38
2 Legia Warszawa 19 10 6 3 31:18 36
3 Jagiellonia 19 9 5 5 33:28 32
4 Piast Gliwice 19 8 6 5 26:22 30
5 Wisla Krakow 19 8 5 6 33:28 29
6 Korona Kielce 18 8 5 5 24:22 29
7 Pogon Szczecin 19 8 4 7 26:23 28
8 Lech Poznan 18 8 3 7 25:23 27
9 Arka Gdynia 19 6 6 7 27:25 24
10 KGHM Zaglebie Lubin 19 7 3 9 30:30 24
11 Cracovia 19 6 6 7 18:20 24
12 Wisla Plock 19 4 7 8 27:34 19
13 Miedz Legnica 18 5 4 9 21:35 19
14 Slask Wroclaw 18 4 5 9 25:27 17
15 Gornik Zabrze 19 3 8 8 23:33 17
16 Zaglebie Sosnowiec 18 2 6 10 22:36 12
Championship Round
Relegation Round