WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

SuperSport 2 Africa, Kamerun na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Kamerun
Język: angielski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.supersport.com/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Kamerun DStv Africa 202
Republika Południowej Afryki DStv South Africa 202
Satelita Region Parametry FTA
Intelsat 20 Europa , Europa Wschodnia , Azja , Bliski Wschód , Afryka Północna H, 30000, 5/6 NIE
Eutelsat 36B Europa Wschodnia , Azja , Afryka H, 27500, 3/4 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
DStv płatna Cały świat tak

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

22.12 15:00 AFC Bournemouth - Brighton & Hove Albion (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
22.1216:00
15.12 15:00 Huddersfield Town - Newcastle United (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
15.1216:00
05.12 20:00 Tottenham Hotspur - Southampton (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
05.1221:00
29.09 14:00 Huddersfield Town - Tottenham Hotspur (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
29.0916:00
26.09 20:00 Valencia CF - Celta Vigo (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
26.0922:00
26.09 18:00 Athletic Bilbao - Villarreal CF (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
26.0920:00
19.09 19:00 Manchester City - Olympique Lyon (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
19.0921:00
18.09 19:00 AS Monaco - Atletico Madryt (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
18.0921:00
15.03 18:00 Zenit St Petersburg - RB Lipsk (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
15.0319:00
08.03 20:05 RB Lipsk - Zenit St Petersburg (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
08.0321:05

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 22 13 7 2 36:18 46
2 Legia Warszawa 22 12 6 4 35:22 42
3 Jagiellonia 22 11 6 5 38:29 39
4 Korona Kielce 22 9 8 5 27:24 35
5 Piast Gliwice 22 9 7 6 32:25 34
6 Pogon Szczecin 22 10 4 8 32:27 34
7 Lech Poznan 22 10 3 9 33:29 33
8 Cracovia 22 9 6 7 24:22 33
9 Wisla Krakow 22 9 5 8 34:31 32
10 KGHM Zaglebie Lubin 22 9 3 10 36:33 30
11 Arka Gdynia 22 6 7 9 33:33 25
12 Slask Wroclaw 22 5 6 11 29:31 21
13 Miedz Legnica 22 5 6 11 21:41 21
14 Gornik Zabrze 22 4 8 10 26:40 20
15 Wisla Plock 22 4 8 10 30:39 20
16 Zaglebie Sosnowiec 22 3 6 13 27:49 15
Championship Round
Relegation Round