WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

SuperSport 2 Africa, Republika Południowej Afryki na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Republika Południowej Afryki
Język: angielski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.supersport.com/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Kamerun DStv Africa 202
Republika Południowej Afryki DStv South Africa 202
Satelita Region Parametry FTA
Intelsat 20 Europa , Europa Wschodnia , Azja , Bliski Wschód , Afryka Północna H, 30000, 5/6 NIE
Eutelsat 36B Europa Wschodnia , Azja , Afryka H, 27500, 3/4 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
DStv płatna Cały świat tak

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

15.03 18:00 Zenit St Petersburg - RB Lipsk (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
15.0319:00
08.03 20:05 RB Lipsk - Zenit St Petersburg (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
08.0321:05
08.03 20:05 RB Lipsk - Zenit St Petersburg (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
08.0321:05
08.03 18:00 Borussia Dortmund - FC Salzburg (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
08.0319:00
08.03 18:00 Borussia Dortmund - FC Salzburg (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
08.0319:00
22.02 18:00 Zenit St Petersburg - Celtic Glasgow (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
22.0219:00
22.02 18:00 Zenit St Petersburg - Celtic Glasgow (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
22.0219:00
27.01 15:00 Middlesbrough - Brighton & Hove Albion (Piłka nożna,FA Cup)
Piłka nożna,FA Cup
27.0116:00
27.01 15:00 Middlesbrough - Brighton & Hove Albion (Piłka nożna,FA Cup)
Piłka nożna,FA Cup
27.0116:00
13.01 15:00 Huddersfield Town - West Ham United (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
13.0116:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lech Poznan 4 4 0 0 9:1 12
2 Jagiellonia 4 3 0 1 5:1 9
3 Piast Gliwice 4 3 0 1 7:5 9
4 KGHM Zaglebie Lubin 5 3 0 2 7:6 9
5 Lechia Gdansk 4 2 2 0 4:1 8
6 Korona Kielce 5 2 2 1 7:6 8
7 Legia Warszawa 4 2 1 1 6:5 7
8 Gornik Zabrze 4 1 3 0 6:4 6
9 Wisla Krakow 4 1 2 1 3:3 5
10 Slask Wroclaw 4 1 1 2 5:5 4
11 Miedz Legnica 5 1 1 3 4:8 4
12 Arka Gdynia 4 0 3 1 1:3 3
13 Zaglebie Sosnowiec 4 1 0 3 5:8 3
14 Wisla Plock 4 0 2 2 4:6 2
15 Cracovia 5 0 2 3 2:7 2
16 Pogon Szczecin 4 0 1 3 1:7 1
Championship Round
Relegation Round