WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

SuperSport 2 Africa, Senegal na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Senegal
Język: angielski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.supersport.com/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Kamerun DStv Africa 202
Republika Południowej Afryki DStv South Africa 202
Satelita Region Parametry FTA
Intelsat 20 Europa , Europa Wschodnia , Azja , Bliski Wschód , Afryka Północna H, 30000, 5/6 NIE
Eutelsat 36B Europa Wschodnia , Azja , Afryka H, 27500, 3/4 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
DStv płatna Cały świat tak

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

15.03 18:00 Zenit St Petersburg - RB Lipsk (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
15.0319:00
08.03 20:05 RB Lipsk - Zenit St Petersburg (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
08.0321:05
08.03 18:00 Borussia Dortmund - FC Salzburg (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
08.0319:00
22.02 18:00 Zenit St Petersburg - Celtic Glasgow (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
22.0219:00
27.01 15:00 Middlesbrough - Brighton & Hove Albion (Piłka nożna,FA Cup)
Piłka nożna,FA Cup
27.0116:00
13.01 15:00 Huddersfield Town - West Ham United (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
13.0116:00
06.12 19:45 NK Maribor - Sevilla FC (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
06.1220:45
29.11 19:45 Arsenal Londyn - Huddersfield Town (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
29.1120:45
22.11 19:45 PSG - Celtic Glasgow (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
22.1120:45
17.10 18:45 APOEL Nikozja - Borussia Dortmund (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
17.1020:45

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Mistrzostwa Świata 2018

Grupa A - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Urugwaj 3 3 0 0 5:0 9
2 Rosja 3 2 0 1 8:4 6
3 Arabia Saudyjska 3 1 0 2 2:7 3
4 Egipt 3 0 0 3 2:6 0
Next Round
Grupa B - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Hiszpania 3 1 2 0 6:5 5
2 Portugalia 3 1 2 0 5:4 5
3 Iran 3 1 1 1 2:2 4
4 Maroko 3 0 1 2 2:4 1
Next Round
Grupa C - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Francja 3 2 1 0 3:1 7
2 Dania 3 1 2 0 2:1 5
3 Peru 3 1 0 2 2:2 3
4 Australia 3 0 1 2 2:5 1
Next Round
Grupa D - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Chorwacja 3 3 0 0 7:1 9
2 Argentyna 3 1 1 1 3:5 4
3 Nigeria 3 1 0 2 3:4 3
4 Islandia 3 0 1 2 2:5 1
Next Round
Grupa E - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Brazylia 3 2 1 0 5:1 7
2 Szwajcaria 3 1 2 0 5:4 5
3 Serbia 3 1 0 2 2:4 3
4 Kostaryka 3 0 1 2 2:5 1
Next Round
Grupa F - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Szwecja 3 2 0 1 5:2 6
2 Meksyk 3 2 0 1 3:4 6
3 Korea Południowa 3 1 0 2 3:3 3
4 Niemcy 3 1 0 2 2:4 3
Next Round
Grupa G - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Belgia 3 3 0 0 9:2 9
2 Anglia 3 2 0 1 8:3 6
3 Tunezja 3 1 0 2 5:8 3
4 Panama 3 0 0 3 2:11 0
Next Round
Grupa H - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Kolumbia 3 2 0 1 5:2 6
2 Japonia 3 1 1 1 4:4 4
3 Senegal 3 1 1 1 4:4 4
4 Polska 3 1 0 2 2:5 3
Next Round