WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

SuperSport 2 Africa, Zimbabwe na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Zimbabwe
Język: angielski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.supersport.com/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Kamerun DStv Africa 202
Republika Południowej Afryki DStv South Africa 202
Satelita Region Parametry FTA
Intelsat 20 Europa , Europa Wschodnia , Azja , Bliski Wschód , Afryka Północna H, 30000, 5/6 NIE
Eutelsat 36B Europa Wschodnia , Azja , Afryka H, 27500, 3/4 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
DStv płatna Cały świat tak

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

19.09 19:00 Manchester City - Olympique Lyon (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
19.0921:00
18.09 19:00 AS Monaco - Atletico Madryt (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
18.0921:00
29.11 19:45 Arsenal Londyn - Huddersfield Town (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
29.1120:45
22.11 19:45 PSG - Celtic Glasgow (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
22.1120:45
21.11 19:45 Manchester City - Feyenoord Rotterdam (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
21.1120:45
02.11 20:05 Lazio Rzym - OGC Nice (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
02.1121:05
02.11 18:00 AEK Ateny - AC Milan (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
02.1119:00
01.11 19:45 Borussia Dortmund - APOEL Nikozja (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
01.1120:45
31.10 19:45 PSG - Anderlecht Bruksela (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
31.1020:45
21.10 14:00 Newcastle United - Crystal Palace (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
21.1016:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 9 5 3 1 16:11 18
2 Wisla Krakow 9 5 2 2 18:9 17
3 Legia Warszawa 9 5 2 2 14:11 17
4 Jagiellonia 8 5 1 2 13:7 16
5 KGHM Zaglebie Lubin 9 5 1 3 16:12 16
6 Piast Gliwice 8 5 1 2 13:9 16
7 Lech Poznan 9 4 1 4 13:11 13
8 Korona Kielce 8 3 3 2 10:10 12
9 Miedz Legnica 9 3 2 4 12:16 11
10 Arka Gdynia 9 2 4 3 8:9 10
11 Gornik Zabrze 8 1 5 2 8:11 8
12 Wisla Plock 9 1 4 4 13:16 7
13 Pogon Szczecin 9 1 4 4 7:13 7
14 Zaglebie Sosnowiec 8 1 3 4 12:16 6
15 Slask Wroclaw 8 1 3 4 8:13 6
16 Cracovia 9 1 3 5 7:14 6
Championship Round
Relegation Round