WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

SuperSport 2 Africa, Etiopia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Etiopia
Język: angielski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.supersport.com/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Kamerun DStv Africa 202
Republika Południowej Afryki DStv South Africa 202
Satelita Region Parametry FTA
Intelsat 20 Europa , Europa Wschodnia , Azja , Bliski Wschód , Afryka Północna H, 30000, 5/6 NIE
Eutelsat 36B Europa Wschodnia , Azja , Afryka H, 27500, 3/4 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
DStv płatna Cały świat tak

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

05.12 20:00 Tottenham Hotspur - Southampton (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
05.1221:00
29.09 14:00 Huddersfield Town - Tottenham Hotspur (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
29.0916:00
26.09 20:00 Valencia CF - Celta Vigo (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
26.0922:00
26.09 18:00 Athletic Bilbao - Villarreal CF (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
26.0920:00
19.09 19:00 Manchester City - Olympique Lyon (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
19.0921:00
18.09 19:00 AS Monaco - Atletico Madryt (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
18.0921:00
15.03 18:00 Zenit St Petersburg - RB Lipsk (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
15.0319:00
08.03 20:05 RB Lipsk - Zenit St Petersburg (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
08.0321:05
08.03 18:00 Borussia Dortmund - FC Salzburg (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
08.0319:00
22.02 18:00 Zenit St Petersburg - Celtic Glasgow (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
22.0219:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 18 11 5 2 30:17 38
2 Legia Warszawa 18 9 6 3 29:18 33
3 Jagiellonia 18 9 5 4 33:24 32
4 Piast Gliwice 18 8 6 4 26:20 30
5 Korona Kielce 18 8 5 5 24:22 29
6 Pogon Szczecin 18 8 4 6 25:21 28
7 Lech Poznan 18 8 3 7 25:23 27
8 Wisla Krakow 18 7 5 6 31:27 26
9 Arka Gdynia 17 6 5 6 26:21 23
10 KGHM Zaglebie Lubin 18 6 3 9 26:30 21
11 Wisla Plock 18 4 7 7 26:32 19
12 Miedz Legnica 18 5 4 9 21:35 19
13 Cracovia 17 4 6 7 13:19 18
14 Slask Wroclaw 18 4 5 9 25:27 17
15 Gornik Zabrze 18 3 7 8 22:32 16
16 Zaglebie Sosnowiec 18 2 6 10 22:36 12
Championship Round
Relegation Round