WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

SuperSport 3 Africa, Burkina Faso na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Burkina Faso
Język: angielski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.supersport.com/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Hiszpania Evasion + 115
Kamerun DStv Africa 203
Republika Południowej Afryki DStv South Africa 203
Satelita Region Parametry FTA
Intelsat 20 Europa , Europa Wschodnia , Azja , Bliski Wschód , Afryka Północna H, 30000, 5/6 NIE
Eutelsat 36B Europa Wschodnia , Azja , Afryka V, 27500, 3/4 NIE
SES 4 Europa , Afryka V, 30000, 3/4 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
DStv płatna Cały świat tak

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

21.10 15:00 Everton - Crystal Palace (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
21.1017:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

16.10 18:45 Francja - Niemcy (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
16.1020:45
15.10 18:45 Hiszpania - Anglia (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
15.1020:45
14.10 18:45 Polska - Włochy (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
14.1020:45
14.10 16:00 Rosja - Turcja (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
14.1018:00
14.10 13:00 Rumunia - Serbia (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
14.1015:00
13.10 18:45 Holandia - Niemcy (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
13.1020:45
13.10 16:00 Norwegia - Słowenia (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
13.1018:00
13.10 13:00 Słowacja - Czechy (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
13.1015:00
12.10 18:45 Chorwacja - Anglia (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
12.1020:45
11.10 18:45 Polska - Portugalia (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
11.1020:45

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Jagiellonia 12 7 2 3 19:14 23
2 Lechia Gdansk 12 6 4 2 21:14 22
3 Legia Warszawa 11 6 3 2 16:12 21
4 Piast Gliwice 12 6 3 3 18:16 21
5 Wisla Krakow 11 6 2 3 20:10 20
6 Korona Kielce 11 5 4 2 15:12 19
7 Lech Poznan 11 5 2 4 17:14 17
8 KGHM Zaglebie Lubin 11 5 1 5 17:17 16
9 Arka Gdynia 11 3 5 3 12:11 14
10 Pogon Szczecin 12 3 4 5 14:15 13
11 Slask Wroclaw 11 3 3 5 16:15 12
12 Miedz Legnica 11 3 3 5 15:20 12
13 Wisla Plock 11 2 4 5 14:20 10
14 Gornik Zabrze 11 1 6 4 11:17 9
15 Zaglebie Sosnowiec 11 1 4 6 15:24 7
16 Cracovia 11 1 4 6 8:17 7
Championship Round
Relegation Round