WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

SuperSport 3 Africa, Burkina Faso na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Burkina Faso
Język: angielski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.supersport.com/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Hiszpania Evasion + 115
Kamerun DStv Africa 203
Republika Południowej Afryki DStv South Africa 203
Satelita Region Parametry FTA
Intelsat 20 Europa , Europa Wschodnia , Azja , Bliski Wschód , Afryka Północna H, 30000, 5/6 NIE
Eutelsat 36B Europa Wschodnia , Azja , Afryka V, 27500, 3/4 NIE
SES 4 Europa , Afryka V, 30000, 3/4 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
DStv płatna Cały świat tak

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

15.10 18:45 Szwecja - Hiszpania (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
15.1020:45
15.10 16:00 Finlandia - Armenia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
15.1018:00
14.10 18:45 Bułgaria - Anglia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
14.1020:45
13.10 18:45 Estonia - Niemcy (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
13.1020:45
13.10 16:00 Białoruś - Holandia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
13.1018:00
13.10 13:00 Kazachstan - Belgia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
13.1015:00
12.10 18:45 Włochy - Grecja (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
12.1020:45
12.10 16:00 Dania - Szwajcaria (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
12.1018:00
12.10 13:00 Gruzja - Irlandia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
12.1015:00
11.10 18:45 Czechy - Anglia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
11.1020:45

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Pogon Szczecin 11 6 3 2 14:9 21
2 Cracovia 11 6 2 3 17:11 20
3 Lechia Gdansk 11 5 4 2 14:10 19
4 Wisla Plock 11 6 1 4 15:18 19
5 Slask Wroclaw 11 4 6 1 15:11 18
6 Piast Gliwice 11 5 3 3 12:8 18
7 Lech Poznan 11 5 3 3 21:13 18
8 Jagiellonia 11 4 5 2 18:12 17
9 Legia Warszawa 11 5 2 4 13:12 17
10 KGHM Zaglebie Lubin 11 4 3 4 21:18 15
11 Gornik Zabrze 11 3 4 4 10:11 13
12 Rakow Czestochowa 11 4 0 7 13:17 12
13 Wisla Krakow 11 3 2 6 13:15 11
14 Arka Gdynia 11 2 3 6 8:18 9
15 Korona Kielce 11 2 2 7 6:17 8
16 LKS Lodz 11 2 1 8 12:22 7
Championship Round
Relegation Round