WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

SuperSport 4 Digitalb, Albania na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Albania
Język: albański
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.supersport.al/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Albania DigitAlb 1007
Satelita Region Parametry FTA
Eutelsat 16A Europa , Afryka , Bliski Wschód H, 30000, 3/5 NIE

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

24.10 12:00 Sevilla FC - Levante UD (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
24.1014:00
24.10 15:30 Vfb Stuttgart - Union Berlin (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
24.1017:30
24.10 17:30 Vfl Bochum - Eintracht Frankfurt (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
24.1019:30
25.10 12:00 Erste Bank Open (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
25.1014:00
26.10 12:00 Erste Bank Open (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
26.1014:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

21.10 16:45 FK Bodø/Glimt - AS Roma (Piłka nożna,Liga Konferencji Europy)
Piłka nożna,Liga Konferencji Europy
21.1018:45
18.10 19:00 Espanyol Barcelona - Cádiz CF (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
18.1021:00
17.10 16:30 Villarreal CF - CA Osasuna (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
17.1018:30
17.10 14:15 Celta Vigo - Sevilla FC (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
17.1016:15
16.10 20:30 ATP 1000 BNP Paribas Open (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
16.1022:30
16.10 14:00 Manchester City - Burnley FC (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
16.1016:00
14.10 18:00 ATP 1000 BNP Paribas Open (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
14.1020:00
13.10 18:00 ATP 1000 BNP Paribas Open (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
13.1020:00
12.10 18:45 Anglia - Węgry (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
12.1020:45
12.10 18:00 ATP 1000 BNP Paribas Open (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
12.1020:00
OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lech Poznań 12 8 3 1 27:7 27
2 Lechia Gdańsk 11 6 4 1 20:9 22
3 Raków Częstochowa 10 6 3 1 21:14 21
4 Pogoń Szczecin 11 5 4 2 16:9 19
5 Śląsk Wrocław 11 4 5 2 15:14 17
6 Cracovia 11 4 4 3 18:18 16
7 Jagiellonia Białystok 11 4 4 3 12:12 16
8 Radomiak Radom 12 3 7 2 15:12 16
9 PGE FKS Stal Mielec 11 4 3 4 15:18 15
10 Zagłębie Lubin 10 5 0 5 13:17 15
11 Piast Gliwice 11 4 2 5 14:15 14
12 Wisła Kraków 11 4 2 5 14:16 14
13 Wisła Płock 12 4 1 7 19:21 13
14 Górnik Zabrze 10 4 1 5 13:15 13
15 Legia Warszawa 9 3 0 6 10:13 9
16 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 10 1 4 5 10:15 7
17 Warta Poznań 11 1 4 6 8:15 7
18 Górnik Łęczna 12 1 3 8 10:30 6
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation