WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

SuperSport 5 Africa, Ghana na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Ghana
Język: angielski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.supersport.com/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Kamerun DStv Africa 205
Republika Południowej Afryki DStv South Africa 225
Satelita Region Parametry FTA
Intelsat 20 Europa , Europa Wschodnia , Azja , Bliski Wschód , Afryka Północna H, 30000, 5/6 NIE
Eutelsat 36B Europa Wschodnia , Azja , Afryka V, 27500, 3/4 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
DStv płatna Cały świat tak

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

25.09 19:00 Real Sociedad - Rayo Vallecano (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
25.0921:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

22.09 14:00 Liverpool - Southampton (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
22.0916:00
19.09 19:00 Real Madryt - AS Roma (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
19.0921:00
19.09 16:55 Ajax Amsterdam - AEK Ateny (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
19.0918:55
18.09 19:00 Liverpool FC - Paris Saint-Germain (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
18.0921:00
18.09 16:55 FC Barcelona - PSV Eindhoven (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
18.0918:55
15.09 14:00 Newcastle United - Arsenal (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
15.0916:00
11.09 19:00 Anglia - Szwajcaria (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
11.0921:00
10.09 18:45 Szwecja - Turcja (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
10.0920:45
01.09 14:00 Everton - Huddersfield Town (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
01.0916:00
26.08 18:30 Udinese Calcio - UC Sampdoria (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
26.0820:30

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 9 5 3 1 16:11 18
2 Wisla Krakow 9 5 2 2 18:9 17
3 Legia Warszawa 9 5 2 2 14:11 17
4 Jagiellonia 8 5 1 2 13:7 16
5 KGHM Zaglebie Lubin 9 5 1 3 16:12 16
6 Piast Gliwice 8 5 1 2 13:9 16
7 Lech Poznan 9 4 1 4 13:11 13
8 Korona Kielce 8 3 3 2 10:10 12
9 Miedz Legnica 9 3 2 4 12:16 11
10 Arka Gdynia 9 2 4 3 8:9 10
11 Gornik Zabrze 8 1 5 2 8:11 8
12 Wisla Plock 9 1 4 4 13:16 7
13 Pogon Szczecin 9 1 4 4 7:13 7
14 Zaglebie Sosnowiec 8 1 3 4 12:16 6
15 Slask Wroclaw 8 1 3 4 8:13 6
16 Cracovia 9 1 3 5 7:14 6
Championship Round
Relegation Round