WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

SuperSport 6 Africa, Nigeria na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Nigeria
Język: angielski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.supersport.com/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Kamerun DStv Africa 206
Republika Południowej Afryki DStv South Africa 206
Satelita Region Parametry FTA
Eutelsat 36B Europa Wschodnia , Azja , Afryka H, 27500, 3/4 NIE
Intelsat 20 Europa , Europa Wschodnia , Azja , Bliski Wschód , Afryka Północna V, 30000, 5/6 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
DStv płatna Cały świat tak

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

ZOBACZzobacz

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

21.09 11:00 Puchar Lavera (Tenis)
Tenis
21.0913:00
22.09 10:00 Puchar Lavera (Tenis)
Tenis
22.0912:00
24.09 18:00 Real Betis - Levante UD (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
24.0920:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

18.09 19:00 Atlético Madryt - Juventus FC (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
18.0921:00
18.09 16:55 Club Brugge - Galatasaray (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
18.0918:55
17.09 19:00 Chelsea FC - Valencia CF (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
17.0921:00
17.09 16:55 Olympique Lyon - Zenit Sankt Petersburg (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
17.0918:55
10.09 18:45 Irlandia - Bułgaria (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
10.0920:45
06.09 18:45 Walia - Azerbejdżan (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
06.0920:45
18.08 20:00 ATP Masters 1000 Cincinnati (finał) (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
18.0822:00
17.08 17:00 ATP Masters 1000 Cincinnati (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
17.0819:00
17.08 13:15 - (Rugby,Internationals)
Rugby,Internationals
17.0815:15
16.08 17:00 ATP Masters 1000 Cincinnati (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
16.0819:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Pogon Szczecin 8 5 2 1 9:4 17
2 Slask Wroclaw 8 4 4 0 10:5 16
3 Cracovia 8 5 1 2 14:8 16
4 Jagiellonia 8 4 3 1 14:7 15
5 Legia Warszawa 8 4 2 2 10:7 14
6 Lechia Gdansk 8 3 4 1 9:7 13
7 Wisla Krakow 8 3 2 3 12:8 11
8 Lech Poznan 8 3 2 3 13:11 11
9 Piast Gliwice 8 3 2 3 8:7 11
10 Gornik Zabrze 8 3 2 3 7:6 11
11 Wisla Plock 8 3 1 4 7:15 10
12 Rakow Czestochowa 8 3 0 5 9:12 9
13 KGHM Zaglebie Lubin 8 2 2 4 12:12 8
14 Korona Kielce 8 1 2 5 4:11 5
15 Arka Gdynia 8 1 2 5 3:13 5
16 LKS Lodz 8 1 1 6 6:14 4
Championship Round
Relegation Round