WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

SuperSport 6 Africa, Wybrzeże Kości Słoniowej na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Wybrzeże Kości Słoniowej
Język: angielski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.supersport.com/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Kamerun DStv Africa 206
Satelita Region Parametry FTA
Eutelsat 36B Europa Wschodnia , Azja , Afryka H, 27500, 3/4 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
DStv płatna Cały świat tak

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

15.12 15:00 Wolverhampton Wanderers - AFC Bournemouth (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
15.1216:00
13.12 20:00 F91 Dudelange - Real Betis (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
13.1221:00
13.12 17:55 Villarreal CF - Spartak Moskwa (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
13.1218:55
12.12 20:00 Manchester City - TSG Hoffenheim (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
12.1221:00
12.12 17:55 Viktoria Pilzno - AS Roma (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
12.1218:55
11.12 20:00 FC Barcelona - Tottenham Hotspur (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
11.1221:00
11.12 17:55 Schalke 04 Gelsenkirchen - Lokomotiw Moskwa (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
11.1218:55
08.12 15:00 West Ham United - Crystal Palace (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
08.1216:00
05.12 19:45 Wolverhampton Wanderers - Chelsea FC (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
05.1220:45
04.12 19:45 Brighton & Hove Albion - Crystal Palace (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
04.1220:45

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 18 11 5 2 30:17 38
2 Legia Warszawa 19 10 6 3 31:18 36
3 Jagiellonia 19 9 5 5 33:28 32
4 Piast Gliwice 19 8 6 5 26:22 30
5 Wisla Krakow 19 8 5 6 33:28 29
6 Korona Kielce 18 8 5 5 24:22 29
7 Pogon Szczecin 19 8 4 7 26:23 28
8 Lech Poznan 18 8 3 7 25:23 27
9 Arka Gdynia 19 6 6 7 27:25 24
10 KGHM Zaglebie Lubin 19 7 3 9 30:30 24
11 Cracovia 19 6 6 7 18:20 24
12 Wisla Plock 19 4 7 8 27:34 19
13 Miedz Legnica 18 5 4 9 21:35 19
14 Slask Wroclaw 18 4 5 9 25:27 17
15 Gornik Zabrze 19 3 8 8 23:33 17
16 Zaglebie Sosnowiec 18 2 6 10 22:36 12
Championship Round
Relegation Round