WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

SuperSport 6 Africa, Czad na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Czad
Język: angielski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.supersport.com/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Kamerun DStv Africa 206
Satelita Region Parametry FTA
Eutelsat 36B Europa Wschodnia , Azja , Afryka H, 27500, 3/4 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
DStv płatna Cały świat tak

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

22.09 14:00 Cardiff City - Manchester City (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
22.0916:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

19.09 19:00 BSC Young Boys - Manchester United (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
19.0921:00
19.09 16:55 Szachtar Donieck - TSG Hoffenheim (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
19.0918:55
18.09 19:00 Schalke 04 Gelsenkirchen - FC Porto (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
18.0921:00
18.09 16:55 Inter Mediolan - Tottenham Hotspur (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
18.0918:55
15.09 14:00 Chelsea - Cardiff City (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
15.0916:00
11.09 18:45 Islandia - Belgia (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
11.0920:45
06.09 18:45 Walia - Irlandia (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
06.0920:45
02.09 18:30 Atalanta Bergamo - Cagliari Calcio (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
02.0920:30
31.08 20:00 SD Eibar - Real Sociedad (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
31.0822:00
19.08 20:00 Turniej ATP w Cincinnati (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
19.0822:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Wisla Krakow 8 5 2 1 17:7 17
2 Lechia Gdansk 8 5 2 1 13:8 17
3 Jagiellonia 8 5 1 2 13:7 16
4 Piast Gliwice 8 5 1 2 13:9 16
5 KGHM Zaglebie Lubin 8 5 0 3 13:9 15
6 Legia Warszawa 8 4 2 2 10:10 14
7 Lech Poznan 8 4 1 3 13:10 13
8 Korona Kielce 8 3 3 2 10:10 12
9 Miedz Legnica 8 3 2 3 11:12 11
10 Gornik Zabrze 8 1 5 2 8:11 8
11 Wisla Plock 8 1 4 3 12:13 7
12 Arka Gdynia 8 1 4 3 7:9 7
13 Zaglebie Sosnowiec 8 1 3 4 12:16 6
14 Slask Wroclaw 8 1 3 4 8:13 6
15 Pogon Szczecin 8 0 4 4 5:12 4
16 Cracovia 8 0 3 5 4:13 3
Championship Round
Relegation Round