WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

SuperSport 7, Ghana na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Ghana
Język: angielski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.supersport.com/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Kamerun DStv Africa 207
Satelita Region Parametry FTA
Eutelsat 36B Europa Wschodnia , Azja , Afryka H, 27500, 3/4 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
DStv płatna Cały świat tak

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

10.06 18:45 Polska - Izrael (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
10.0620:45
08.06 18:45 Białoruś - Niemcy (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
08.0620:45
08.06 13:00 Niemcy - Chiny (Piłka nożna,FIFA Women's World Cup)
Piłka nożna,FIFA Women's World Cup
08.0615:00
07.06 19:00 Francja - Korea Południowa (Piłka nożna,FIFA Women's World Cup)
Piłka nożna,FIFA Women's World Cup
07.0621:00
31.05 18:30 RPA U20 - Portugalia U20 (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
31.0520:30
31.05 16:00 Mali U20 - Francja U20 (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
31.0518:00
30.05 18:30 Nigeria U20 - Ukraina U20 (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
30.0520:30
30.05 16:00 Nowa Zelandia U20 - Urugwaj U20 (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
30.0518:00
29.05 18:30 Senegal U20 - Polska U20 (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
29.0520:30
29.05 16:00 Ekwador U20 - Meksyk U20 (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
29.0518:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Arka Gdynia 0 0 0 0 0:0 0
2 Cracovia 0 0 0 0 0:0 0
3 Gornik Zabrze 0 0 0 0 0:0 0
4 Jagiellonia 0 0 0 0 0:0 0
5 KGHM Zaglebie Lubin 0 0 0 0 0:0 0
6 Korona Kielce 0 0 0 0 0:0 0
7 LKS Lodz 0 0 0 0 0:0 0
8 Lech Poznan 0 0 0 0 0:0 0
9 Lechia Gdansk 0 0 0 0 0:0 0
10 Legia Warszawa 0 0 0 0 0:0 0
11 Piast Gliwice 0 0 0 0 0:0 0
12 Pogon Szczecin 0 0 0 0 0:0 0
13 Rakow Czestochowa 0 0 0 0 0:0 0
14 Slask Wroclaw 0 0 0 0 0:0 0
15 Wisla Krakow 0 0 0 0 0:0 0
16 Wisla Plock 0 0 0 0 0:0 0
Championship Round
Relegation Round