WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

SuperSport 9, Nigeria na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Nigeria
Język: angielski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.supersport.com/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Kamerun DStv Africa 209
Republika Południowej Afryki DStv South Africa 209
Satelita Region Parametry FTA
Intelsat 20 Europa , Europa Wschodnia , Azja , Bliski Wschód , Afryka Północna H, 30000, 5/6 NIE
Eutelsat 36B Europa Wschodnia , Azja , Afryka H, 27500, 3/4 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
DStv płatna Cały świat tak

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

26.07 15:00 Southampton - Sheffield United (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
26.0717:00
18.11 19:45 Włochy - Armenia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
18.1120:45
15.10 18:45 Rumunia - Norwegia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
15.1020:45
14.10 18:45 Litwa - Serbia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
14.1020:45
13.10 18:45 Słowenia - Austria (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
13.1020:45
11.10 18:45 Turcja - Albania (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
11.1020:45
10.09 18:30 Ukraina - Nigeria (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
10.0920:30
10.06 18:45 Irlandia - Gibraltar (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
10.0620:45
08.06 18:30 Korea Południowa U20 - Senegal U20 (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
08.0620:30
08.06 15:30 USA U20 - Ekwador U20 (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
08.0617:30

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Rakow Czestochowa 8 6 1 1 20:9 19
2 Gornik Zabrze 8 5 1 2 14:8 16
3 KGHM Zaglebie Lubin 8 4 2 2 10:7 14
4 Slask Wroclaw 8 4 1 3 13:9 13
5 Lechia Gdansk 8 4 1 3 14:11 13
6 Legia Warszawa 7 4 1 2 9:8 13
7 Pogon Szczecin 6 3 2 1 6:4 11
8 Jagiellonia 7 3 2 2 8:7 11
9 Wisla Krakow 8 2 3 3 14:12 9
10 Lech Poznan 7 2 3 2 13:11 9
11 Wisla Plock 8 2 3 3 10:12 9
12 Warta Poznan 7 2 1 4 5:6 7
13 Cracovia 8 2 5 1 11:11 6
14 PGE FKS Stal Mielec 8 1 2 5 8:19 5
15 Podbeskidzie B-B 8 1 2 5 9:21 5
16 Piast Gliwice 8 0 2 6 5:14 2
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation