WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

SuperSport 9, Ghana na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Ghana
Język: angielski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.supersport.com/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Kamerun DStv Africa 209
Republika Południowej Afryki DStv South Africa 209
Satelita Region Parametry FTA
Intelsat 20 Europa , Europa Wschodnia , Azja , Bliski Wschód , Afryka Północna H, 30000, 5/6 NIE
Eutelsat 36B Europa Wschodnia , Azja , Afryka H, 27500, 3/4 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
DStv płatna Cały świat tak

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

26.07 15:00 Southampton - Sheffield United (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
26.0717:00
18.11 19:45 Włochy - Armenia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
18.1120:45
15.10 18:45 Rumunia - Norwegia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
15.1020:45
14.10 18:45 Litwa - Serbia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
14.1020:45
13.10 18:45 Słowenia - Austria (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
13.1020:45
11.10 18:45 Turcja - Albania (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
11.1020:45
10.09 18:30 Ukraina - Nigeria (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
10.0920:30
10.06 18:45 Irlandia - Gibraltar (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
10.0620:45
08.06 18:30 Korea Południowa U20 - Senegal U20 (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
08.0620:30
08.06 15:30 USA U20 - Ekwador U20 (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
08.0617:30
OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lech Poznań 11 7 3 1 23:6 24
2 Lechia Gdańsk 11 6 4 1 20:9 22
3 Raków Częstochowa 10 6 3 1 21:14 21
4 Pogoń Szczecin 11 5 4 2 16:9 19
5 Śląsk Wrocław 11 4 5 2 15:14 17
6 Cracovia 11 4 4 3 18:18 16
7 Jagiellonia Białystok 11 4 4 3 12:12 16
8 PGE FKS Stal Mielec 11 4 3 4 15:18 15
9 Zagłębie Lubin 10 5 0 5 13:17 15
10 Piast Gliwice 11 4 2 5 14:15 14
11 Wisła Kraków 11 4 2 5 14:16 14
12 Wisła Płock 11 4 1 6 18:17 13
13 Radomiak Radom 11 2 7 2 12:11 13
14 Górnik Zabrze 10 4 1 5 13:15 13
15 Legia Warszawa 9 3 0 6 10:13 9
16 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 10 1 4 5 10:15 7
17 Warta Poznań 11 1 4 6 8:15 7
18 Górnik Łęczna 11 1 3 7 9:27 6
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation