WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

TeleClub Sport Live, Szwajcaria na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Szwajcaria
Język: niemiecki
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.teleclub.ch/scre...

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

20.08 18:45 SpVgg Greuther Fürth - Borussia Dortmund (Piłka nożna,DFB Pokal)
Piłka nożna,DFB Pokal
20.0820:45
19.08 13:30 FC Viktoria Köln - RB Lipsk (Piłka nożna,DFB Pokal)
Piłka nożna,DFB Pokal
19.0815:30
18.08 13:30 CfR Pforzheim - Bayer Leverkusen (Piłka nożna,DFB Pokal)
Piłka nożna,DFB Pokal
18.0815:30
18.08 13:30 SV Drochtersen/Assel - Bayern Monachium (Piłka nożna,DFB Pokal)
Piłka nożna,DFB Pokal
18.0815:30

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

15.08 19:00 Real Madryt - Atletico Madryt (Piłka nożna,Superpuchar Europy)
Piłka nożna,Superpuchar Europy
15.0821:00
12.08 20:00 FC Barcelona - Sevilla FC (Piłka nożna,Superpuchar Hiszpanii)
Piłka nożna,Superpuchar Hiszpanii
12.0822:00
12.08 19:00 Paris Saint-Germain - SM Caen (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
12.0821:00
12.08 18:30 Eintracht Frankfurt - Bayern Monachium (Piłka nożna,Superpuchar Niemiec)
Piłka nożna,Superpuchar Niemiec
12.0820:30
12.08 13:00 Olympique Lyon - Amiens SC (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
12.0815:00
04.08 12:00 Paris Saint-Germain - AS Monaco (Piłka nożna,Superpuchar Francji)
Piłka nożna,Superpuchar Francji
04.0814:00
26.05 18:45 Real Madryt - Liverpool FC (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
26.0520:45
20.05 18:45 Lazio Rzym - Inter Mediolan (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
20.0520:45
20.05 18:45 US Sassuolo - AS Roma (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
20.0520:45
20.05 16:00 SSC Napoli - Crotone (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
20.0518:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lech Poznań 4 4 0 0 9:1 12
2 Jagiellonia 4 3 0 1 5:1 9
3 Piast Gliwice 4 3 0 1 7:5 9
4 Lechia Gdańsk 4 2 2 0 4:1 8
5 Korona Kielce 4 2 1 1 6:5 7
6 Legia Warszawa 4 2 1 1 6:5 7
7 Górnik Zabrze 4 1 3 0 6:4 6
8 KGHM Zagłębie Lubin 4 2 0 2 6:6 6
9 Wisła Kraków 4 1 2 1 3:3 5
10 Śląsk Wrocław 4 1 1 2 5:5 4
11 Arka Gdynia 4 0 3 1 1:3 3
12 Zagłębie Sosnowiec 4 1 0 3 5:8 3
13 Miedź Legnica 4 1 0 3 3:7 3
14 Wisła Płock 4 0 2 2 4:6 2
15 Cracovia 4 0 2 2 2:6 2
16 Pogoń Szczecin 4 0 1 3 1:7 1
Championship Round
Relegation Round