WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Teledeporte, Hiszpania na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Hiszpania
Język: hiszpański
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.rtve.es/television/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Hiszpania Movistar+ 63
Satelita Region Parametry FTA
Astra 1L Europa V, 22000, 5/6 NIE
Hispasat 30W-5 Europa , Ameryka Północna , Ameryka Południowa , Afryka Północna V, 27500, 3/4 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
rtve Directos darmowa Hiszpania nie

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

27.07 12:30 Francja - Hiszpania (kobiety) (Piłka ręczna,TOKIO 2020)
Piłka ręczna,TOKIO 2020
27.0714:30
18.07 12:00 Nordea Open (finał) (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
18.0714:00
26.06 19:00 Serbia - Belgia (kobiety) (Koszykówka,EuroBasket)
Koszykówka,EuroBasket
26.0621:00
26.06 14:00 ATP Mallorca Championships (finał) (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
26.0616:00
26.06 13:00 Hiszpania - Rosja (kobiety) (Koszykówka,EuroBasket)
Koszykówka,EuroBasket
26.0615:00
23.06 19:00 Serbia - Hiszpania (kobiety) (Koszykówka,EuroBasket)
Koszykówka,EuroBasket
23.0621:00
23.06 16:00 Białoruś - Szwecja (kobiety) (Koszykówka,EuroBasket)
Koszykówka,EuroBasket
23.0618:00
21.06 19:00 Hiszpania - Czarnogóra (kobiety) (Koszykówka,EuroBasket)
Koszykówka,EuroBasket
21.0621:00
20.06 19:00 Hiszpania - Słowacja (kobiety) (Koszykówka,EuroBasket)
Koszykówka,EuroBasket
20.0621:00
20.06 13:00 Szwecja - Białoruś (kobiety) (Koszykówka,EuroBasket)
Koszykówka,EuroBasket
20.0615:00
OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Wisła Kraków 1 1 0 0 3:0 3
2 Pogoń Szczecin 1 1 0 0 2:0 3
3 Raków Częstochowa 1 1 0 0 3:2 3
4 Legia Warszawa 1 1 0 0 1:0 3
5 Śląsk Wrocław 1 0 1 0 2:2 1
6 Warta Poznań 1 0 1 0 2:2 1
7 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 1 0 1 0 1:1 1
8 Cracovia 1 0 1 0 1:1 1
9 Górnik Łęczna 1 0 1 0 1:1 1
10 Jagiellonia Białystok 1 0 1 0 1:1 1
11 Lechia Gdańsk 1 0 1 0 1:1 1
12 PGE FKS Stal Mielec 1 0 1 0 1:1 1
13 Lech Poznań 1 0 1 0 0:0 1
14 Radomiak Radom 1 0 1 0 0:0 1
15 Piast Gliwice 1 0 0 1 2:3 0
16 Wisła Płock 1 0 0 1 0:1 0
17 Górnik Zabrze 1 0 0 1 0:2 0
18 Zagłębie Lubin 1 0 0 1 0:3 0
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation