WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Teledeporte, Hiszpania na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Hiszpania
Język: hiszpański
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.rtve.es/television/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Hiszpania Movistar+ 63
Satelita Region Parametry FTA
Astra 1L Europa V, 22000, 5/6 NIE
Hispasat 30W-5 Europa , Ameryka Północna , Ameryka Południowa , Afryka Północna V, 27500, 3/4 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
rtve Directos darmowa Hiszpania nie

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

22.03 19:15 MoraBanc Andorra - Alba Berlin (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
22.0320:15
22.03 16:00 UNICS Kazań - Valencia Basket (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
22.0317:00
20.03 18:00 Rhein-Neckar Löwen - HBC Nantes (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
20.0319:00
19.03 19:00 Alba Berlin - MoraBanc Andorra (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
19.0320:00
19.03 17:30 Valencia Basket - UNICS Kazań (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
19.0318:30
13.03 18:00 Alba Berlin - Unicaja Malaga (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
13.0319:00
08.03 19:45 Unicaja Malaga - Alba Berlin (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
08.0320:45
08.03 17:00 Lietuvos Rytas Wilno - Valencia Basket (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
08.0318:00
05.03 19:45 Valencia Basket - Lietuvos Rytas Wilno (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
05.0320:45
05.03 18:00 Alba Berlin - Unicaja Malaga (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
05.0319:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 26 15 8 3 40:21 53
2 Legia Warszawa 26 15 6 5 40:25 51
3 Piast Gliwice 26 13 7 6 40:27 46
4 Pogon Szczecin 26 12 5 9 38:33 41
5 Jagiellonia 26 11 7 8 41:37 40
6 Lech Poznan 26 12 3 11 38:35 39
7 Cracovia 26 11 6 9 31:29 39
8 Korona Kielce 26 10 9 7 34:36 39
9 Wisla Krakow 26 11 5 10 45:39 38
10 KGHM Zaglebie Lubin 26 11 4 11 41:36 37
11 Slask Wroclaw 26 7 6 13 33:34 27
12 Gornik Zabrze 26 6 9 11 33:45 27
13 Miedz Legnica 26 7 6 13 27:48 27
14 Arka Gdynia 26 6 8 12 35:38 26
15 Wisla Plock 26 5 9 12 35:46 24
16 Zaglebie Sosnowiec 26 4 6 16 33:55 18
Championship Round
Relegation Round