WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Telefuturo, Paragwaj na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Paragwaj
Język: hiszpański
Program tv: zobacz online
Strona www: http://telefuturo.com.py/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Boliwia Inter Satelital 4031
Chile Claro Chile 123
Satelita Region Parametry FTA
Telstar 12 Vantage Europa , Ameryka Północna , Ameryka Południowa , Afryka , Bliski Wschód H, 45000, NIE
Intelsat 14 Ameryka Północna , Ameryka Południowa V, 3750, 3/4 NIE
Amazonas 3 Ameryka Północna , Ameryka Południowa V, 40000, 2/3 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
Telefuturo En Vivo darmowa Cały świat nie

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

23.03 00:00 Peru - Paragwaj (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
23.0301:00
27.03 23:30 USA - Paragwaj (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
28.0301:30
02.06 19:00 Francja - Paragwaj (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
02.0621:00
02.09 00:00 Paragwaj - Chile (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
02.0902:00
27.06 00:00 Argentyna - Chile (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
27.0602:00
26.06 00:00 USA - Kolumbia (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
26.0602:00
23.06 00:00 Kolumbia - Chile (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
23.0602:00
22.06 01:00 USA - Argentyna (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
22.0603:00
18.06 23:00 Argentyna - Wenezuela (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
19.0601:00
15.06 00:00 Chile - Panama (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
15.0602:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Rakow Czestochowa 7 5 1 1 18:8 16
2 KGHM Zaglebie Lubin 8 4 2 2 10:7 14
3 Gornik Zabrze 7 4 1 2 13:8 13
4 Slask Wroclaw 8 4 1 3 13:9 13
5 Legia Warszawa 7 4 1 2 9:8 13
6 Pogon Szczecin 6 3 2 1 6:4 11
7 Jagiellonia 7 3 2 2 8:7 11
8 Lechia Gdansk 7 3 1 3 11:10 10
9 Wisla Krakow 7 2 3 2 13:9 9
10 Wisla Plock 8 2 3 3 10:12 9
11 Lech Poznan 6 2 2 2 12:10 8
12 Warta Poznan 6 2 1 3 5:5 7
13 Cracovia 7 2 4 1 10:10 5
14 PGE FKS Stal Mielec 7 1 2 4 7:17 5
15 Podbeskidzie B-B 8 1 2 5 9:21 5
16 Piast Gliwice 8 0 2 6 5:14 2
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation