WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Tigo Sports Paraguay, Paragwaj na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Paragwaj
Język: hiszpański
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.tigosports.com.py/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Boliwia Tigo Star 20
Tigo Star Bolivia 8
Kolumbia Tigo 15
Paragwaj Campestre TV Satelital 601
Mi Cable 25
Sur Multimedia 15
TV Cable Paraná 17
Vox TV Digital 57
Satelita Region Parametry FTA
Intelsat 11 Europa , Ameryka Północna , Ameryka Południowa H, 7500, 3/4 NIE

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

13.10 22:00 Wenezuela - Paragwaj (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
14.1000:00
08.10 22:30 Paragwaj - Peru (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
09.1000:30
07.07 20:00 Brazylia - Peru (finał) (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
07.0722:00
06.07 19:00 Argentyna - Chile (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
06.0721:00
04.07 00:30 Chile - Peru (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
04.0702:30
03.07 00:30 Brazylia - Argentyna (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
03.0702:30
29.06 19:00 Urugwaj - Peru (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
29.0621:00
28.06 23:00 Kolumbia - Chile (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
29.0601:00
28.06 19:00 Wenezuela - Argentyna (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
28.0621:00
28.06 00:30 Brazylia - Paragwaj (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
28.0602:30

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Rakow Czestochowa 8 6 1 1 20:9 19
2 Gornik Zabrze 8 5 1 2 14:8 16
3 Pogon Szczecin 7 4 2 1 9:4 14
4 KGHM Zaglebie Lubin 8 4 2 2 10:7 14
5 Slask Wroclaw 8 4 1 3 13:9 13
6 Lechia Gdansk 8 4 1 3 14:11 13
7 Legia Warszawa 7 4 1 2 9:8 13
8 Jagiellonia 8 3 2 3 8:10 11
9 Wisla Krakow 8 2 3 3 14:12 9
10 Lech Poznan 7 2 3 2 13:11 9
11 Wisla Plock 8 2 3 3 10:12 9
12 Warta Poznan 7 2 1 4 5:6 7
13 Cracovia 8 2 5 1 11:11 6
14 PGE FKS Stal Mielec 8 1 2 5 8:19 5
15 Podbeskidzie B-B 8 1 2 5 9:21 5
16 Piast Gliwice 8 0 2 6 5:14 2
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation