WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

TMC, Francja na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Francja
Język: francuski
Program tv: zobacz online
Strona www: https://www.tf1.fr/tmc

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Francja Bis TV 10
Canal+ France 60
Fransat 10
Orange TV France 10
Parabole Réunion 42
Kamerun TV Sat Africa 110
Republika Południowej Afryki StarSat 647
Satelita Region Parametry FTA
Intelsat 18 Ameryka Północna , Australia , Azja Wschodnia H, 45000, 3/4 NIE
Astra 1M Europa , Europa Środkowa , Europa Wschodnia V, 29700, 2/3 NIE
Eutelsat 16A Europa , Afryka , Bliski Wschód H, 30000, 8/9 NIE
Hot Bird 13B Europa , Europa Środkowa , Europa Wschodnia , Bliski Wschód H, 27500, 3/4 NIE
SES 5 Europa , Afryka H, 27500, 3/4 NIE
Eutelsat 5 West A Europa , Ameryka Północna , Ameryka Południowa , Afryka , Bliski Wschód V, 29950, 3/4 NIE

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

29.01 16:30 Francja - Szwecja (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
29.0117:30
01.11 12:10 Grand Prix Emilii-Romanii - wyścig (F1)
F1
01.1113:10
25.10 13:10 Grand Prix Portugalii - wyścig (F1)
F1
25.1014:10
11.10 16:00 Anglia - Belgia (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
11.1018:00
21.11 10:00 2019 Davis Cup Finals (Tenis,Puchar Davisa)
Tenis,Puchar Davisa
21.1111:00
19.11 10:00 2019 Davis Cup Finals (Tenis,Puchar Davisa)
Tenis,Puchar Davisa
19.1111:00
03.11 19:10 Grand Prix USA - wyścig (F1)
F1
03.1120:10
13.10 18:45 Walia - Chorwacja (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
13.1020:45
19.07 19:00 Senegal - Algieria (finał) (Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki)
Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki
19.0721:00
22.06 13:00 Grand Prix Francji - kwalifikacje (F1)
F1
22.0615:00
OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lech Poznań 8 5 3 0 18:5 18
2 Śląsk Wrocław 8 3 5 0 11:7 14
3 Pogoń Szczecin 8 3 4 1 11:7 13
4 Lechia Gdańsk 8 3 4 1 11:8 13
5 Zagłębie Lubin 7 4 0 3 9:12 12
6 Raków Częstochowa 6 3 2 1 11:9 11
7 Wisła Kraków 8 3 2 3 13:14 11
8 Wisła Płock 8 3 1 4 14:10 10
9 Radomiak Radom 7 2 4 1 8:6 10
10 Piast Gliwice 8 3 1 4 10:10 10
11 Górnik Zabrze 7 3 1 3 8:9 10
12 Legia Warszawa 6 3 0 3 7:6 9
13 Jagiellonia Białystok 8 2 3 3 9:11 9
14 Cracovia 8 2 3 3 9:13 9
15 PGE FKS Stal Mielec 8 2 2 4 7:13 8
16 Warta Poznań 8 1 4 3 8:8 7
17 Górnik Łęczna 8 1 2 5 7:18 5
18 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 7 0 3 4 6:11 3
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation