WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

TNT, USA na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: USA
Język: angielski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.tntdrama.com/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Stany Zjednoczone AT&T U-verse 1108
DirecTV 245
Dish Network 138
Southern Fibernet 1011
Verizon Fios 551
Satelita Region Parametry FTA
AMC 8 Ameryka Północna V, 30000, NIE
Galaxy 15 Ameryka Północna V, 29270, NIE
Galaxy 14 Ameryka Północna V, 30000, 3/4 NIE
AMC 21 Ameryka Północna V, 30000, 3/4 NIE
Nimiq 5 Ameryka Północna R, 21500, 2/3 NIE
EchoStar 14 Ameryka Północna L, 20000, 7/8 NIE
QuetzSat 1 Ameryka Północna R, 22500, 5/6 NIE
EchoStar 16 Ameryka Północna R, 21500, 2/3 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
TNT darmowa Stany Zjednoczone tak

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

18.09 19:00 Paris Saint-Germain - Real Madryt (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
18.0921:00
18.09 16:55 Olympiakos Pireus - Tottenham Hotspur (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
18.0918:55
17.09 19:00 SSC Napoli - Liverpool FC (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
17.0921:00
17.09 16:55 Inter Mediolan - Slavia Praga (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
17.0918:55
28.08 19:00 Ajax Amsterdam - APOEL Nikozja (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
28.0821:00
27.08 19:00 FK Crvena Zvezda - BSC Young Boys (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
27.0821:00
21.08 19:00 Olympiakos Pireus - FK Krasnodar (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
21.0821:00
20.08 19:00 APOEL Nikozja - Ajax Amsterdam (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
20.0821:00
14.08 19:00 Liverpool FC - Chelsea FC (Piłka nożna,Superpuchar Europy)
Piłka nożna,Superpuchar Europy
14.0821:00
25.07 00:05 Liverpool FC - Sporting CP (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
25.0702:05

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Pogon Szczecin 8 5 2 1 9:4 17
2 Slask Wroclaw 8 4 4 0 10:5 16
3 Cracovia 8 5 1 2 14:8 16
4 Jagiellonia 8 4 3 1 14:7 15
5 Legia Warszawa 8 4 2 2 10:7 14
6 Lechia Gdansk 8 3 4 1 9:7 13
7 Wisla Krakow 8 3 2 3 12:8 11
8 Lech Poznan 8 3 2 3 13:11 11
9 Piast Gliwice 8 3 2 3 8:7 11
10 Gornik Zabrze 8 3 2 3 7:6 11
11 Wisla Plock 8 3 1 4 7:15 10
12 Rakow Czestochowa 8 3 0 5 9:12 9
13 KGHM Zaglebie Lubin 8 2 2 4 12:12 8
14 Korona Kielce 8 1 2 5 4:11 5
15 Arka Gdynia 8 1 2 5 3:13 5
16 LKS Lodz 8 1 1 6 6:14 4
Championship Round
Relegation Round