WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

TRT 1, Turcja na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Turcja
Język: turecki
Program tv: zobacz online
Strona www: https://www.trt1.com.tr/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Australia TV Plus 35
Turcja D-Smart 426
Digiturk 23
Teledünya 22
Tivibu 22
Satelita Region Parametry FTA
Intelsat 19 Azja , Australia H, 30000, 3/4 NIE
Türksat 3A Bliski Wschód V, 30000, 3/4 TAK
Türksat 4A Europa , Afryka Północna , Azja Zachodnia V, 27500, 5/6 TAK
Eutelsat 7A Europa , Bliski Wschód V, 30000, 3/4 TAK
Türksat 2A Europa , Bliski Wschód , 24444, 3/4 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
TRT 1 Live darmowa Cały świat nie

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

23.07 11:00 Tokio 2020 - ceremonia otwarcia (TOKIO 2020)
TOKIO 2020
23.0713:00
30.03 18:45 Turcja - Łotwa (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
30.0320:45
27.03 17:00 Norwegia - Turcja (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
27.0318:00
24.03 17:00 Turcja - Holandia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
24.0318:00
18.11 19:45 Węgry - Turcja (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
18.1120:45
15.11 17:00 Turcja - Rosja (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
15.1118:00
11.11 17:45 Turcja - Chorwacja (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
11.1118:45
11.10 18:45 Rosja - Turcja (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
11.1020:45
06.09 18:45 Serbia - Turcja (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
06.0920:45
03.09 18:45 Turcja - Węgry (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
03.0920:45
OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lech Poznań 2 1 1 0 3:1 4
2 Wisła Kraków 1 1 0 0 3:0 3
3 Pogoń Szczecin 1 1 0 0 2:0 3
4 Raków Częstochowa 1 1 0 0 3:2 3
5 Legia Warszawa 1 1 0 0 1:0 3
6 Zagłębie Lubin 2 1 0 1 3:4 3
7 Śląsk Wrocław 1 0 1 0 2:2 1
8 Warta Poznań 1 0 1 0 2:2 1
9 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 1 0 1 0 1:1 1
10 Cracovia 1 0 1 0 1:1 1
11 Jagiellonia Białystok 1 0 1 0 1:1 1
12 Lechia Gdańsk 1 0 1 0 1:1 1
13 PGE FKS Stal Mielec 1 0 1 0 1:1 1
14 Radomiak Radom 1 0 1 0 0:0 1
15 Górnik Łęczna 2 0 1 1 2:4 1
16 Piast Gliwice 1 0 0 1 2:3 0
17 Wisła Płock 1 0 0 1 0:1 0
18 Górnik Zabrze 2 0 0 2 1:5 0
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation