WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

TRT 1, Turcja na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Turcja
Język: turecki
Program tv: zobacz online
Strona www: https://www.trt1.com.tr/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Australia TV Plus 35
Turcja D-Smart 426
Digiturk 23
Teledünya 22
Tivibu 22
Satelita Region Parametry FTA
Intelsat 19 Azja , Australia H, 30000, 3/4 NIE
Türksat 3A Bliski Wschód V, 30000, 3/4 TAK
Türksat 4A Europa , Afryka Północna , Azja Zachodnia V, 27500, 5/6 TAK
Eutelsat 7A Europa , Bliski Wschód V, 30000, 3/4 TAK
Türksat 2A Europa , Bliski Wschód , 24444, 3/4 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
TRT 1 Live darmowa Cały świat nie

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

17.11 19:45 Andora - Turcja (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
17.1120:45
14.11 17:00 Turcja - Islandia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
14.1118:00
14.10 18:45 Francja - Turcja (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
14.1020:45
11.10 18:45 Turcja - Albania (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
11.1020:45
10.09 18:45 Mołdawia - Turcja (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
10.0920:45
07.09 18:45 Turcja - Andora (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
07.0920:45
10.08 14:00 Burnley - Southampton (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
10.0816:00
24.06 23:00 Ekwador - Japonia (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
25.0601:00
23.06 19:00 Katar - Argentyna (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
23.0621:00
22.06 19:00 Peru - Brazylia (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
22.0621:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Legia Warszawa 15 9 2 4 28:14 29
2 Piast Gliwice 15 8 4 3 19:11 28
3 Pogon Szczecin 15 8 4 3 17:12 28
4 Cracovia 15 8 3 4 22:14 27
5 Slask Wroclaw 15 7 6 2 21:14 27
6 Wisla Plock 15 8 2 5 20:22 26
7 Jagiellonia 15 6 5 4 25:20 23
8 Lechia Gdansk 15 5 6 4 17:15 21
9 Lech Poznan 15 5 5 5 24:18 20
10 KGHM Zaglebie Lubin 15 5 4 6 25:23 19
11 Rakow Czestochowa 15 6 1 8 17:21 19
12 Gornik Zabrze 15 3 7 5 14:19 16
13 Arka Gdynia 15 3 4 8 12:23 13
14 Korona Kielce 15 3 3 9 7:19 12
15 LKS Lodz 15 3 2 10 15:26 11
16 Wisla Krakow 15 3 2 10 14:26 11
Championship Round
Relegation Round