WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

TSN1, Kanada na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Kanada
Język: angielski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.tsn.ca/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Kanada Bell 400
Bell Aliant 100
Bell Fibe TV 400
MTS 21
Optik TV 9900
SaskTel 111
Shaw Direct 135
VMedia 30
Zazeen 66
Satelita Region Parametry FTA
Nimiq 4 Ameryka Północna R, 21500, 2/3 NIE
Nimiq 6 Ameryka Północna L, 20000, 7/8 NIE
Anik F1R Ameryka Północna H, 19510, 3/4 NIE
Anik F2 Ameryka Północna V, 20500, 2/3 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
TSN Go płatna USA , Kanada tak

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

13.08 15:00 ATP Masters 1000 Cincinnati (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
13.0817:00
01.08 00:00 MLS All Star Team - Atlético Madryt (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
01.0802:00
07.07 20:00 Brazylia - Peru (finał) (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
07.0722:00
07.07 15:00 USA - Holandia (finał) (Piłka nożna,FIFA Women's World Cup)
Piłka nożna,FIFA Women's World Cup
07.0717:00
06.07 19:00 Argentyna - Chile (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
06.0721:00
06.07 15:00 Anglia - Szwecja (Piłka nożna,FIFA Women's World Cup)
Piłka nożna,FIFA Women's World Cup
06.0717:00
03.07 19:00 Holandia - Szwecja (Piłka nożna,FIFA Women's World Cup)
Piłka nożna,FIFA Women's World Cup
03.0721:00
02.07 19:00 Anglia - USA (Piłka nożna,FIFA Women's World Cup)
Piłka nożna,FIFA Women's World Cup
02.0721:00
30.06 13:10 Grand Prix Austrii - wyścig (F1)
F1
30.0615:10
29.06 16:30 Niemcy - Szwecja (Piłka nożna,FIFA Women's World Cup)
Piłka nożna,FIFA Women's World Cup
29.0618:30

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Slask Wroclaw 5 4 1 0 8:3 13
2 Pogon Szczecin 4 3 1 0 5:1 10
3 Lech Poznan 5 2 2 1 8:5 8
4 Jagiellonia 5 2 2 1 9:5 8
5 Cracovia 5 2 1 2 7:6 7
6 Gornik Zabrze 5 2 1 2 4:5 7
7 Wisla Krakow 5 2 1 2 5:2 7
8 Lechia Gdansk 4 1 3 0 3:2 6
9 KGHM Zaglebie Lubin 4 1 2 1 5:4 5
10 Piast Gliwice 4 1 2 1 3:3 5
11 Legia Warszawa 3 1 1 1 3:3 4
12 Korona Kielce 4 1 1 2 3:4 4
13 LKS Lodz 5 1 1 3 3:8 4
14 Rakow Czestochowa 4 1 0 3 2:5 3
15 Arka Gdynia 5 0 2 3 1:8 2
16 Wisla Plock 3 0 1 2 2:7 1
Championship Round
Relegation Round