WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

TSN2, Kanada na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Kanada
Język: angielski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.tsn.ca/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Kanada Bell 401
Bell Aliant 102
Bell Fibe TV 401
MTS 22
Optik TV 9901
SaskTel 112
Shaw Direct 136
VMedia 31
Zazeen 67
Satelita Region Parametry FTA
Nimiq 4 Ameryka Północna L, 21500, 2/3 NIE
Nimiq 6 Ameryka Północna L, 20000, 5/6 NIE
Anik F1R Ameryka Północna H, 19510, 3/4 NIE
Anik F2 Ameryka Północna H, 20500, 2/3 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
TSN Go płatna USA , Kanada tak

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

11.12 16:00 HC Pilzno 1929 - Skelleftea AIK (Hokej,Liga Mistrzów)
Hokej,Liga Mistrzów
11.1217:00
05.12 19:45 Wolverhampton Wanderers - Chelsea FC (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
05.1220:45
04.12 17:00 Skelleftea AIK - HC Pilsen (Hokej,Liga Mistrzów)
Hokej,Liga Mistrzów
04.1218:00
30.11 02:30 Sporting KC - Portland Timbers (Piłka nożna,Major League Soccer)
Piłka nożna,Major League Soccer
30.1103:30
30.11 00:30 New York RB - Atlanta United (Piłka nożna,Major League Soccer)
Piłka nożna,Major League Soccer
30.1101:30
26.11 00:30 Portland Timbers - Sporting KC (Piłka nożna,Major League Soccer)
Piłka nożna,Major League Soccer
26.1101:30
25.11 22:00 Atlanta Hawks - New York Red Bulls (Piłka nożna,Major League Soccer)
Piłka nożna,Major League Soccer
25.1123:00
23.11 13:00 Grand Prix Abu Zabi - 2. trening (F1)
F1
23.1114:00
18.11 15:30 Nitto ATP Finals (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
18.1116:30
12.11 00:30 New York RB - Columbus Crew (Piłka nożna,Major League Soccer)
Piłka nożna,Major League Soccer
12.1101:30

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 18 11 5 2 30:17 38
2 Legia Warszawa 18 9 6 3 29:18 33
3 Jagiellonia 18 9 5 4 33:24 32
4 Piast Gliwice 18 8 6 4 26:20 30
5 Korona Kielce 18 8 5 5 24:22 29
6 Pogon Szczecin 18 8 4 6 25:21 28
7 Lech Poznan 18 8 3 7 25:23 27
8 Wisla Krakow 18 7 5 6 31:27 26
9 Arka Gdynia 18 6 5 7 26:24 23
10 Cracovia 18 5 6 7 16:19 21
11 KGHM Zaglebie Lubin 18 6 3 9 26:30 21
12 Wisla Plock 18 4 7 7 26:32 19
13 Miedz Legnica 18 5 4 9 21:35 19
14 Slask Wroclaw 18 4 5 9 25:27 17
15 Gornik Zabrze 18 3 7 8 22:32 16
16 Zaglebie Sosnowiec 18 2 6 10 22:36 12
Championship Round
Relegation Round