WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

TSN4, Kanada na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Kanada
Język: angielski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.tsn.ca/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Kanada Bell 403
Bell Fibe TV 403
FibreOP 104
MTS 38
Optik TV 9903
SaskTel 114
Shaw Direct 138
VMedia 99
Zazeen 69
Satelita Region Parametry FTA
Nimiq 4 Ameryka Północna L, 21500, 2/3 NIE
Nimiq 6 Ameryka Północna L, 20000, 7/8 NIE
Anik F1R Ameryka Północna V, 21000, 3/4 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
TSN Go płatna Kanada tak

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

19.11 19:45 Niemcy - Irlandia Północna (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
19.1120:45
18.11 19:45 Irlandia - Dania (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
18.1120:45
16.11 19:45 Irlandia Północna - Holandia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
16.1120:45
16.11 17:00 Rosja - Belgia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
16.1118:00
16.11 14:00 Cypr - Szkocja (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
16.1115:00
14.11 19:45 Anglia - Czarnogóra (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
14.1120:45
03.11 14:00 Rolex Paris Masters 2019 (finał) (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
03.1115:00
02.11 09:00 Anglia - RPA (finał) (Rugby,Rugby World Cup)
Rugby,Rugby World Cup
02.1110:00
01.11 09:00 Nowa Zelandia - Walia (Rugby,Rugby World Cup)
Rugby,Rugby World Cup
01.1110:00
27.10 14:00 Swiss Indoors Basel (finał) (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
27.1015:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Legia Warszawa 15 9 2 4 28:14 29
2 Piast Gliwice 15 8 4 3 19:11 28
3 Pogon Szczecin 15 8 4 3 17:12 28
4 Cracovia 15 8 3 4 22:14 27
5 Slask Wroclaw 15 7 6 2 21:14 27
6 Wisla Plock 15 8 2 5 20:22 26
7 Jagiellonia 15 6 5 4 25:20 23
8 Lechia Gdansk 15 5 6 4 17:15 21
9 Lech Poznan 15 5 5 5 24:18 20
10 KGHM Zaglebie Lubin 15 5 4 6 25:23 19
11 Rakow Czestochowa 15 6 1 8 17:21 19
12 Gornik Zabrze 15 3 7 5 14:19 16
13 Arka Gdynia 15 3 4 8 12:23 13
14 Korona Kielce 15 3 3 9 7:19 12
15 LKS Lodz 15 3 2 10 15:26 11
16 Wisla Krakow 15 3 2 10 14:26 11
Championship Round
Relegation Round