WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

TV Slovenija 2, Słowenia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Słowenia
Język: słoweński
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.rtvslo.si/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Słowenia Total TV Slovenija 1757
Satelita Region Parametry FTA
Eutelsat 16A Europa , Afryka , Bliski Wschód H, 27500, 3/4 TAK

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
TV Slovenija Zivo darmowa Cały świat nie

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

16.10 18:45 Słowenia - Cypr (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
16.1020:45

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

13.10 16:00 Norwegia - Słowenia (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
13.1018:00
02.06 18:15 Czarnogóra - Słowenia (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
02.0620:15
23.03 19:45 Austria - Słowenia (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
23.0320:45
03.02 13:00 Słowenia - Polska (Tenis,Puchar Davisa)
Tenis,Puchar Davisa
03.0214:00
17.01 19:30 Czarnogóra - Słowenia (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
17.0120:30
05.12 13:00 Słowenia - Angola (Piłka ręczna,Bundesliga)
Piłka ręczna,Bundesliga
05.1214:00
11.11 17:25 Developres SkyRes Rzeszów - Nova KBM Branik Maribor (Siatkówka,Liga Mistrzyń)
Siatkówka,Liga Mistrzyń
11.1118:25
07.11 17:00 Nova KBM Branik Maribor - Developres SkyRes Rzeszów (Siatkówka,Liga Mistrzyń)
Siatkówka,Liga Mistrzyń
07.1118:00
08.10 16:00 Słowenia - Szkocja (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
08.1018:00
05.10 18:45 Anglia - Słowenia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
05.1020:45

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 11 6 3 2 20:13 21
2 Legia Warszawa 11 6 3 2 16:12 21
3 Wisla Krakow 11 6 2 3 20:10 20
4 Jagiellonia 11 6 2 3 17:13 20
5 Piast Gliwice 11 6 2 3 17:15 20
6 Korona Kielce 11 5 4 2 15:12 19
7 Lech Poznan 11 5 2 4 17:14 17
8 KGHM Zaglebie Lubin 11 5 1 5 17:17 16
9 Arka Gdynia 11 3 5 3 12:11 14
10 Pogon Szczecin 11 3 4 4 13:13 13
11 Slask Wroclaw 11 3 3 5 16:15 12
12 Miedz Legnica 11 3 3 5 15:20 12
13 Wisla Plock 11 2 4 5 14:20 10
14 Gornik Zabrze 11 1 6 4 11:17 9
15 Zaglebie Sosnowiec 11 1 4 6 15:24 7
16 Cracovia 11 1 4 6 8:17 7
Championship Round
Relegation Round