WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

TV Slovenija 2, Słowenia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Słowenia
Język: słoweński
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.rtvslo.si/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Słowenia Total TV Slovenija
Satelita Region Parametry FTA
Eutelsat 16A Europa , Afryka , Bliski Wschód H, 27500, 3/4 TAK

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
TV Slovenija Zivo darmowa Cały świat nie

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

07.07 15:00 USA - Holandia (finał) (Piłka nożna,FIFA Women's World Cup)
Piłka nożna,FIFA Women's World Cup
07.0717:00
03.07 19:00 Holandia - Szwecja (Piłka nożna,FIFA Women's World Cup)
Piłka nożna,FIFA Women's World Cup
03.0721:00
02.07 19:00 Anglia - USA (Piłka nożna,FIFA Women's World Cup)
Piłka nożna,FIFA Women's World Cup
02.0721:00
30.06 18:45 Hiszpania U21 - Niemcy U21 (finał) (Piłka nożna,UEFA Euro U-21)
Piłka nożna,UEFA Euro U-21
30.0620:45
29.06 13:00 Włochy - Holandia (Piłka nożna,FIFA Women's World Cup)
Piłka nożna,FIFA Women's World Cup
29.0615:00
28.06 19:00 Francja - USA (Piłka nożna,FIFA Women's World Cup)
Piłka nożna,FIFA Women's World Cup
28.0621:00
27.06 19:00 Norwegia - Anglia (Piłka nożna,FIFA Women's World Cup)
Piłka nożna,FIFA Women's World Cup
27.0621:00
27.06 16:00 Niemcy U21 - Rumunia U21 (Piłka nożna,UEFA Euro U-21)
Piłka nożna,UEFA Euro U-21
27.0618:00
19.06 19:00 Japonia - Anglia (Piłka nożna,FIFA Women's World Cup)
Piłka nożna,FIFA Women's World Cup
19.0621:00
11.06 15:30 Ukraina U20 - Włochy U20 (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
11.0617:30

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Arka Gdynia 0 0 0 0 0:0 0
2 Cracovia 0 0 0 0 0:0 0
3 Gornik Zabrze 0 0 0 0 0:0 0
4 Jagiellonia 0 0 0 0 0:0 0
5 KGHM Zaglebie Lubin 0 0 0 0 0:0 0
6 Korona Kielce 0 0 0 0 0:0 0
7 LKS Lodz 0 0 0 0 0:0 0
8 Lech Poznan 0 0 0 0 0:0 0
9 Lechia Gdansk 0 0 0 0 0:0 0
10 Legia Warszawa 0 0 0 0 0:0 0
11 Piast Gliwice 0 0 0 0 0:0 0
12 Pogon Szczecin 0 0 0 0 0:0 0
13 Rakow Czestochowa 0 0 0 0 0:0 0
14 Slask Wroclaw 0 0 0 0 0:0 0
15 Wisla Krakow 0 0 0 0 0:0 0
16 Wisla Plock 0 0 0 0 0:0 0
Championship Round
Relegation Round