WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

TV2 Sport, Dania na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Dania
Język: duński
Program tv: zobacz online
Strona www: http://sport.tv2.dk/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Dania Canal Digital Denmark 2929
Viasat Denmark 2730
Satelita Region Parametry FTA
SES 5 Europa , Afryka H, 30000, 3/4 NIE
Astra 4A Europa , Afryka H, 27500, 5/6 NIE
Thor 6 Europa Środkowa , Europa Wschodnia H, 25000, 3/4 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
TV2 Play płatna Cały świat tak

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

29.09 11:00 Turniej WTA w Wuhan (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
29.0913:00
28.09 08:30 Turniej WTA w Wuhan (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
28.0910:30
27.09 06:30 Turniej WTA w Wuhan (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
27.0908:30
26.09 03:00 Turniej WTA w Wuhan (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
26.0905:00
25.09 03:00 Turniej WTA w Wuhan (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
25.0905:00
24.09 03:00 Turniej WTA w Wuhan (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
24.0905:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

22.05 00:30 Cleveland Cavaliers - Boston Celtics (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
22.0502:30
21.05 00:00 Golden State Warriors - Houston Rockets (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
21.0502:00
13.05 19:30 Boston Celtics - Cleveland Cavaliers (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
13.0521:30
10.05 00:00 Boston Celtics - Philadelphia 76ers (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
10.0502:00
25.04 23:00 Cleveland Cavaliers - Indiana Pacers (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
26.0401:00
24.04 02:30 Utah Jazz - Minnesota Timberwolves (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
24.0404:30
17.04 00:00 Philadelphia 76ers - Miami Heat (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
17.0402:00
21.03 23:00 Cleveland Cavaliers - Toronto Raptors (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
22.0300:00
26.01 19:30 Dania - Szwecja (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
26.0120:30
26.01 17:00 Francja - Hiszpania (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
26.0118:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Wisla Krakow 9 5 2 2 18:9 17
2 Lechia Gdansk 8 5 2 1 13:8 17
3 Jagiellonia 8 5 1 2 13:7 16
4 Piast Gliwice 8 5 1 2 13:9 16
5 KGHM Zaglebie Lubin 8 5 0 3 13:9 15
6 Legia Warszawa 8 4 2 2 10:10 14
7 Lech Poznan 9 4 1 4 13:11 13
8 Korona Kielce 8 3 3 2 10:10 12
9 Miedz Legnica 8 3 2 3 11:12 11
10 Arka Gdynia 9 2 4 3 8:9 10
11 Gornik Zabrze 8 1 5 2 8:11 8
12 Wisla Plock 8 1 4 3 12:13 7
13 Pogon Szczecin 9 1 4 4 7:13 7
14 Zaglebie Sosnowiec 8 1 3 4 12:16 6
15 Slask Wroclaw 8 1 3 4 8:13 6
16 Cracovia 8 0 3 5 4:13 3
Championship Round
Relegation Round