WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

TV2 Sport, Dania na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Dania
Język: duński
Program tv: zobacz online
Strona www: http://sport.tv2.dk/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Dania Canal Digital Denmark 2929
Viasat Denmark 2730
Satelita Region Parametry FTA
SES 5 Europa , Afryka H, 30000, 3/4 NIE
Astra 4A Europa , Afryka H, 27500, 5/6 NIE
Thor 6 Europa Środkowa , Europa Wschodnia H, 25000, 3/4 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
TV2 Play płatna Cały świat tak

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

17.01 19:30 Czechy - Szwecja (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
17.0120:30
17.01 17:00 Ukraina - Chorwacja (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
17.0118:00
16.01 19:30 Islandia - Holandia (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
16.0120:30
16.01 17:00 Portugalia - Węgry (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
16.0118:00
15.01 19:30 Hiszpania - Szwecja (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
15.0120:30
15.01 17:00 Francja - Ukraina (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
15.0118:00
14.01 19:30 Portugalia - Islandia (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
14.0120:30
14.01 17:00 Niemcy - Białoruś (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
14.0118:00
13.01 19:30 Chorwacja - Francja (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
13.0120:30
13.01 17:00 Słowenia - Macedonia Północna (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
13.0118:00
OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lech Poznań 19 12 5 2 37:13 41
2 Pogoń Szczecin 19 10 7 2 35:16 37
3 Raków Częstochowa 19 10 5 4 36:22 35
4 Radomiak Radom 19 9 8 2 28:16 35
5 Lechia Gdańsk 19 9 6 4 33:23 33
6 Wisła Płock 19 9 2 8 29:26 29
7 Górnik Zabrze 19 8 4 7 27:26 28
8 PGE FKS Stal Mielec 19 7 7 5 26:26 28
9 Cracovia 19 7 5 7 25:26 26
10 Śląsk Wrocław 19 6 6 7 30:30 24
11 Jagiellonia Białystok 19 6 6 7 24:31 24
12 Piast Gliwice 19 6 5 8 26:26 23
13 Wisła Kraków 19 6 3 10 21:30 21
14 Zagłębie Lubin 19 6 2 11 20:36 20
15 Górnik Łęczna 19 4 6 9 19:36 18
16 Warta Poznań 19 3 7 9 14:24 16
17 Legia Warszawa 18 5 0 13 19:30 15
18 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 18 2 6 10 20:32 12