WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

TV3, Norwegia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Norwegia
Język: norweski
Program tv: zobacz online
Strona www: https://www.viasat.no/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Norwegia Canal Digital Norge 10
RiksTV 5
Viasat Norge 2240
Satelita Region Parametry FTA
SES 5 Europa , Afryka V, 30000, 3/4 NIE
Astra 4A Europa , Afryka V, 27500, 3/4 NIE
Thor 5 Europa H, 25000, 3/4 NIE
Thor 6 Europa Środkowa , Europa Wschodnia H, 24500, 7/8 NIE

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

31.01 16:30 Dania - Szwecja (finał) (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
31.0117:30
31.01 13:30 Hiszpania - Francja (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
31.0114:30
29.01 19:30 Hiszpania - Dania (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
29.0120:30
29.01 16:30 Francja - Szwecja (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
29.0117:30
27.01 19:30 Hiszpania - Norwegia (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
27.0120:30
27.01 16:30 Dania - Egipt (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
27.0117:30
25.01 19:30 Dania - Chorwacja (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
25.0120:30
25.01 17:00 Hiszpania - Węgry (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
25.0118:00
24.01 19:30 Portugalia - Francja (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
24.0120:30
24.01 17:00 Islandia - Norwegia (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
24.0118:00
OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Wisła Kraków 2 1 1 0 5:2 4
2 Jagiellonia Białystok 2 1 1 0 4:1 4
3 Lech Poznań 2 1 1 0 3:1 4
4 Pogoń Szczecin 2 1 1 0 3:1 4
5 Radomiak Radom 2 1 1 0 3:1 4
6 Śląsk Wrocław 2 1 1 0 4:3 4
7 Lechia Gdańsk 2 1 1 0 2:1 4
8 Piast Gliwice 2 1 0 1 4:3 3
9 Zagłębie Lubin 2 1 0 1 3:4 3
10 Legia Warszawa 2 1 0 1 2:3 3
11 Raków Częstochowa 2 1 0 1 3:5 3
12 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 2 0 2 0 3:3 2
13 Warta Poznań 2 0 2 0 3:3 2
14 Cracovia 2 0 1 1 2:3 1
15 Górnik Łęczna 2 0 1 1 2:4 1
16 PGE FKS Stal Mielec 2 0 1 1 1:3 1
17 Wisła Płock 2 0 0 2 0:2 0
18 Górnik Zabrze 2 0 0 2 1:5 0
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation