WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

TV3, Norwegia  na żywoTV3, Norwegia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Norwegia
Język: norweski
Program tv: zobacz online
Strona www: https://www.viasat.no/

TV3, Norwegia na żywo - OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
TV3, Norwegia  na żywoNorwegia Canal Digital Norge 10
RiksTV 5
Viasat Norge 2240
Satelita Region Parametry FTA
SES 5 Europa , Afryka V, 30000, 3/4 NIE
Astra 4A Europa , Afryka V, 27500, 3/4 NIE
Thor 5 Europa H, 25000, 3/4 NIE
Thor 6 Europa Środkowa , Europa Wschodnia H, 24500, 7/8 NIE

TV3, Norwegia na żywo - TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

20.11 19:30 Dania - Norwegia (kobiety) (finał) (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
20.1120:30
20.11 16:45 Czarnogóra - Francja (kobiety) (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
20.1117:45
18.11 19:30 Norwegia - Francja (kobiety) (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
18.1120:30
18.11 16:45 Dania - Czarnogóra (kobiety) (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
18.1117:45
18.11 14:00 Szwecja - Holandia (kobiety) (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
18.1115:00
16.11 19:30 Norwegia - Dania (kobiety) (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
16.1120:30
16.11 17:00 Chorwacja - Szwecja (kobiety) (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
16.1118:00
16.11 14:30 Węgry - Słowenia (kobiety) (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
16.1115:30
15.11 19:30 Francja - Niemcy (kobiety) (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
15.1120:30
15.11 17:00 Rumunia - Czarnogóra (kobiety) (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
15.1118:00

OPINIE I KOMENTARZE - TV3, Norwegia na żywo

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Raków Częstochowa 17 13 2 2 35:12 41
2 Legia Warszawa 17 9 5 3 24:19 32
3 Widzew Łódź 17 9 2 6 22:17 29
4 Pogoń Szczecin 17 8 5 4 29:25 29
5 Wisła Płock 17 8 4 5 29:24 28
6 Lech Poznań 16 8 4 4 20:15 28
7 PGE FKS Stal Mielec 17 8 3 6 25:22 27
8 Cracovia 17 7 4 6 18:12 25
9 Warta Poznań 17 7 4 6 18:16 25
10 Radomiak Radom 17 7 2 8 21:23 23
11 Śląsk Wrocław 17 5 6 6 17:22 21
12 Górnik Zabrze 17 5 5 7 26:28 20
13 Jagiellonia Białystok 17 4 6 7 25:26 18
14 Lechia Gdańsk 17 5 2 10 18:30 17
15 Zagłębie Lubin 17 4 5 8 13:27 17
16 Piast Gliwice 17 4 4 9 18:22 16
17 Korona Kielce 17 3 4 10 17:26 13
18 Miedź Legnica 16 3 3 10 18:27 12