WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

TV3 Sport 2, Dania na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Dania
Język: duński
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.tv3sport.dk/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Dania Viasat Denmark 1750
Satelita Region Parametry FTA
SES 5 Europa , Afryka V, 30000, 3/4 NIE
Astra 4A Europa , Afryka H, 27500, 5/6 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
viaplay płatna Cały świat tak

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

30.10 20:00 Burnley - Newcastle United (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
30.1021:00
29.10 15:15 Girona - Real Madryt (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
29.1016:15
29.10 13:30 Brighton & Hove Albion - Southampton (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
29.1014:30
25.10 18:45 Chelsea Londyn - Everton (Piłka nożna,League Cup)
Piłka nożna,League Cup
25.1020:45
24.10 18:45 Arsenal Londyn - Norwich City (Piłka nożna,League Cup)
Piłka nożna,League Cup
24.1020:45
22.10 16:00 Udinese - Juventus Turyn (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
22.1018:00
22.10 13:00 VfL Gummersbach - SG Flensburg-Handewitt (Piłka ręczna,Bundesliga)
Piłka ręczna,Bundesliga
22.1015:00
21.10 18:45 FC Barcelona - Malaga (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
21.1020:45
21.10 16:30 Southampton - West Bromwich Albion (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
21.1018:30
21.10 11:30 Chelsea Londyn - Watford (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
21.1013:30

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Mistrzostwa Świata 2018

Grupa A - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Urugwaj 3 3 0 0 5:0 9
2 Rosja 3 2 0 1 8:4 6
3 Arabia Saudyjska 3 1 0 2 2:7 3
4 Egipt 3 0 0 3 2:6 0
Next Round
Grupa B - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Hiszpania 3 1 2 0 6:5 5
2 Portugalia 3 1 2 0 5:4 5
3 Iran 3 1 1 1 2:2 4
4 Maroko 3 0 1 2 2:4 1
Next Round
Grupa C - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Francja 3 2 1 0 3:1 7
2 Dania 3 1 2 0 2:1 5
3 Peru 3 1 0 2 2:2 3
4 Australia 3 0 1 2 2:5 1
Next Round
Grupa D - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Chorwacja 3 3 0 0 7:1 9
2 Argentyna 3 1 1 1 3:5 4
3 Nigeria 3 1 0 2 3:4 3
4 Islandia 3 0 1 2 2:5 1
Next Round
Grupa E - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Brazylia 3 2 1 0 5:1 7
2 Szwajcaria 3 1 2 0 5:4 5
3 Serbia 3 1 0 2 2:4 3
4 Kostaryka 3 0 1 2 2:5 1
Next Round
Grupa F - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Szwecja 3 2 0 1 5:2 6
2 Meksyk 3 2 0 1 3:4 6
3 Korea Południowa 3 1 0 2 3:3 3
4 Niemcy 3 1 0 2 2:4 3
Next Round
Grupa G - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Belgia 3 3 0 0 9:2 9
2 Anglia 3 2 0 1 8:3 6
3 Tunezja 3 1 0 2 5:8 3
4 Panama 3 0 0 3 2:11 0
Next Round
Grupa H - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Kolumbia 3 2 0 1 5:2 6
2 Japonia 3 1 1 1 4:4 4
3 Senegal 3 1 1 1 4:4 4
4 Polska 3 1 0 2 2:5 3
Next Round