WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

TV3 Sweden, Szwecja na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Szwecja
Język: szwedzki
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.viafree.se/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Finlandia Viasat Suomi 1100
Szwecja Boxer 3
Canal Digital Sverige 3
Com Hem 3
Tele2Vision 3
Viasat Sverige 69
Satelita Region Parametry FTA
SES 5 Europa , Afryka V, 30000, 3/4 NIE
Astra 4A Europa , Afryka V, 27500, 3/4 NIE
Thor 5 Europa H, 25000, 3/4 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
viaplay płatna Cały świat tak

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

16.01 19:30 Szwajcaria - Norwegia (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
16.0120:30
16.01 17:00 Austria - Francja (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
16.0118:00
05.12 17:15 Czechy - Rosja (kobiety) (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
05.1218:15
05.12 15:00 Polska - Rumunia (kobiety) (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
05.1216:00
14.11 17:00 Chimki Moskwa - AX Armani Exchange Olimpia Milan (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
14.1118:00
03.09 12:30 USA - Turcja (Koszykówka,Mistrzostwa Świata)
Koszykówka,Mistrzostwa Świata
03.0914:30
03.05 18:45 RC Strasbourg - Olympique Marsylia (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
03.0520:45
08.12 14:00 Szwecja - Francja (kobiety) (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
08.1215:00
02.12 17:00 Szwecja - Serbia (kobiety) (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
02.1218:00
30.11 20:00 Dania - Szwecja (kobiety) (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
30.1121:00
OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lech Poznań 8 5 3 0 18:5 18
2 Śląsk Wrocław 8 3 5 0 11:7 14
3 Pogoń Szczecin 8 3 4 1 11:7 13
4 Lechia Gdańsk 8 3 4 1 11:8 13
5 Zagłębie Lubin 7 4 0 3 9:12 12
6 Raków Częstochowa 6 3 2 1 11:9 11
7 Wisła Kraków 8 3 2 3 13:14 11
8 Wisła Płock 8 3 1 4 14:10 10
9 Radomiak Radom 7 2 4 1 8:6 10
10 Piast Gliwice 8 3 1 4 10:10 10
11 Górnik Zabrze 7 3 1 3 8:9 10
12 Legia Warszawa 6 3 0 3 7:6 9
13 Jagiellonia Białystok 8 2 3 3 9:11 9
14 Cracovia 8 2 3 3 9:13 9
15 PGE FKS Stal Mielec 8 2 2 4 7:13 8
16 Warta Poznań 8 1 4 3 8:8 7
17 Górnik Łęczna 8 1 2 5 7:18 5
18 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 7 0 3 4 6:11 3
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation