WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

TV4, Szwecja na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Szwecja
Język: szwedzki
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.tv4.se/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Szwecja Boxer 64
Canal Digital Sverige 4
Com Hem 4
Viasat Sverige 4
Satelita Region Parametry FTA
Astra 4A Europa , Afryka V, 27500, 3/4 NIE
Thor 5 Europa V, 24500, 7/8 NIE
Thor 6 Europa Środkowa , Europa Wschodnia H, 25000, 3/4 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
TV4 Play płatna Cały świat tak

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

12.10 18:45 Szwecja - Grecja (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
12.1020:45
10.10 13:00 Włochy - Belgia (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
10.1015:00
09.10 16:00 Szwecja - Kosowo (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
09.1018:00
08.09 18:45 Grecja - Szwecja (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
08.0920:45
02.09 18:45 Szwecja - Hiszpania (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
02.0920:45
11.08 19:00 Chelsea Londyn - Villarreal CF (Piłka nożna,Superpuchar Europy)
Piłka nożna,Superpuchar Europy
11.0821:00
29.05 16:00 Szwecja - Finlandia (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
29.0518:00
28.03 18:45 Kosowo - Szwecja (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
28.0320:45
25.03 19:45 Szwecja - Gruzja (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
25.0320:45
17.11 19:45 Francja - Szwecja (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
17.1120:45
OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lech Poznań 12 8 3 1 27:7 27
2 Lechia Gdańsk 11 6 4 1 20:9 22
3 Raków Częstochowa 10 6 3 1 21:14 21
4 Pogoń Szczecin 11 5 4 2 16:9 19
5 Śląsk Wrocław 11 4 5 2 15:14 17
6 Cracovia 11 4 4 3 18:18 16
7 Jagiellonia Białystok 11 4 4 3 12:12 16
8 Radomiak Radom 12 3 7 2 15:12 16
9 PGE FKS Stal Mielec 11 4 3 4 15:18 15
10 Zagłębie Lubin 10 5 0 5 13:17 15
11 Piast Gliwice 11 4 2 5 14:15 14
12 Wisła Kraków 11 4 2 5 14:16 14
13 Wisła Płock 12 4 1 7 19:21 13
14 Górnik Zabrze 10 4 1 5 13:15 13
15 Legia Warszawa 9 3 0 6 10:13 9
16 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 10 1 4 5 10:15 7
17 Warta Poznań 11 1 4 6 8:15 7
18 Górnik Łęczna 12 1 3 8 10:30 6
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation