WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

TV4, Szwecja na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Szwecja
Język: szwedzki
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.tv4.se/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Szwecja Boxer 64
Canal Digital Sverige 4
Com Hem 4
Viasat Sverige 4
Satelita Region Parametry FTA
Astra 4A Europa , Afryka V, 27500, 3/4 NIE
Thor 5 Europa V, 24500, 7/8 NIE
Thor 6 Europa Środkowa , Europa Wschodnia H, 25000, 3/4 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
TV4 Play płatna Cały świat tak

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

14.10 18:45 Portugalia - Szwecja (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
14.1020:45
11.10 16:00 Chorwacja - Szwecja (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
11.1018:00
08.09 18:45 Szwecja - Portugalia (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
08.0920:45
05.09 18:45 Szwecja - Francja (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
05.0920:45
18.11 19:45 Szwecja - Wyspy Owcze (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
18.1120:45
15.11 19:45 Rumunia - Szwecja (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
15.1120:45
12.10 18:45 Malta - Szwecja (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
12.1020:45
08.09 18:45 Szwecja - Norwegia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
08.0920:45
10.06 18:45 Hiszpania - Szwecja (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
10.0620:45
06.06 18:45 Holandia - Anglia (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
06.0620:45

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Rakow Czestochowa 8 6 1 1 20:9 19
2 Gornik Zabrze 8 5 1 2 14:8 16
3 Pogon Szczecin 7 4 2 1 9:4 14
4 KGHM Zaglebie Lubin 8 4 2 2 10:7 14
5 Slask Wroclaw 8 4 1 3 13:9 13
6 Lechia Gdansk 8 4 1 3 14:11 13
7 Legia Warszawa 7 4 1 2 9:8 13
8 Jagiellonia 8 3 2 3 8:10 11
9 Wisla Krakow 8 2 3 3 14:12 9
10 Lech Poznan 7 2 3 2 13:11 9
11 Wisla Plock 8 2 3 3 10:12 9
12 Warta Poznan 7 2 1 4 5:6 7
13 Cracovia 8 2 5 1 11:11 6
14 PGE FKS Stal Mielec 8 1 2 5 8:19 5
15 Podbeskidzie B-B 8 1 2 5 9:21 5
16 Piast Gliwice 8 0 2 6 5:14 2
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation