WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

TV4 Sport, Szwecja na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Szwecja
Język: szwedzki
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.tv4.se/sport

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Szwecja Canal Digital Sverige 4814
Viasat Sverige 2800
Satelita Region Parametry FTA
SES 5 Europa , Afryka H, 30000, 3/4 NIE
Thor 6 Europa Środkowa , Europa Wschodnia H, 25000, 3/4 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
TV4 Play płatna Szwecja tak

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

30.06 14:00 Francja - Argentyna (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata 2018)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata 2018
30.0616:00
23.06 15:00 Korea Południowa - Meksyk (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata 2018)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata 2018
23.0617:00
21.06 18:00 Argentyna - Chorwacja (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata 2018)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata 2018
21.0620:00
20.06 15:00 Urugwaj - Arabia Saudyjska (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata 2018)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata 2018
20.0617:00
18.06 18:00 Tunezja - Anglia (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata 2018)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata 2018
18.0620:00
16.06 16:00 Peru - Dania (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata 2018)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata 2018
16.0618:00
09.06 17:15 Szwecja - Peru (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
09.0619:15
13.08 08:00 Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce 2017 - 10. dzień (Lekkoatletyka)
Lekkoatletyka
13.0810:00
12.08 18:00 Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce 2017 - 9. dzień (Lekkoatletyka)
Lekkoatletyka
12.0820:00
11.08 18:00 Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce 2017 - 8. dzień (Lekkoatletyka)
Lekkoatletyka
11.0820:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Mistrzostwa Świata 2018

Grupa A - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Urugwaj 3 3 0 0 5:0 9
2 Rosja 3 2 0 1 8:4 6
3 Arabia Saudyjska 3 1 0 2 2:7 3
4 Egipt 3 0 0 3 2:6 0
Next Round
Grupa B - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Hiszpania 3 1 2 0 6:5 5
2 Portugalia 3 1 2 0 5:4 5
3 Iran 3 1 1 1 2:2 4
4 Maroko 3 0 1 2 2:4 1
Next Round
Grupa C - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Francja 3 2 1 0 3:1 7
2 Dania 3 1 2 0 2:1 5
3 Peru 3 1 0 2 2:2 3
4 Australia 3 0 1 2 2:5 1
Next Round
Grupa D - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Chorwacja 3 3 0 0 7:1 9
2 Argentyna 3 1 1 1 3:5 4
3 Nigeria 3 1 0 2 3:4 3
4 Islandia 3 0 1 2 2:5 1
Next Round
Grupa E - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Brazylia 3 2 1 0 5:1 7
2 Szwajcaria 3 1 2 0 5:4 5
3 Serbia 3 1 0 2 2:4 3
4 Kostaryka 3 0 1 2 2:5 1
Next Round
Grupa F - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Szwecja 3 2 0 1 5:2 6
2 Meksyk 3 2 0 1 3:4 6
3 Korea Południowa 3 1 0 2 3:3 3
4 Niemcy 3 1 0 2 2:4 3
Next Round
Grupa G - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Belgia 3 3 0 0 9:2 9
2 Anglia 3 2 0 1 8:3 6
3 Tunezja 3 1 0 2 5:8 3
4 Panama 3 0 0 3 2:11 0
Next Round
Grupa H - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Kolumbia 3 2 0 1 5:2 6
2 Japonia 3 1 1 1 4:4 4
3 Senegal 3 1 1 1 4:4 4
4 Polska 3 1 0 2 2:5 3
Next Round