WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

TVP 1, Polska na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Polska
Język: polski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://tvp1.tvp.pl/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Polska Cyfrowy Polsat 3
East&West 11
Orange Polska 40
Petrus 1
Platforma Canal+ 11
Telpol 12
Toya 1
UPC Poland 1
Satelita Region Parametry FTA
Hot Bird 13C Europa , Europa Środkowa H, 27500, 3/4 NIE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

20.10 19:00 SL Benfica - Bayern Monachium (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
20.1021:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

12.10 18:45 Albania - Polska (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
12.1020:45
10.10 13:00 Włochy - Belgia (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
10.1015:00
09.10 18:45 Polska - San Marino (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
09.1020:45
06.10 18:45 Włochy - Hiszpania (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
06.1020:45
29.09 19:00 Juventus FC - Chelsea FC (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
29.0921:00
19.09 15:30 Polska - Serbia (Siatkówka,Mistrzostwa Europy)
Siatkówka,Mistrzostwa Europy
19.0917:30
18.09 15:30 Polska - Słowenia (Siatkówka,Mistrzostwa Europy)
Siatkówka,Mistrzostwa Europy
18.0917:30
15.09 19:00 Inter Mediolan - Real Madryt (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
15.0921:00
14.09 18:30 Polska - Rosja (Siatkówka,Mistrzostwa Europy)
Siatkówka,Mistrzostwa Europy
14.0920:30
11.09 18:30 Polska - Finlandia (Siatkówka,Mistrzostwa Europy)
Siatkówka,Mistrzostwa Europy
11.0920:30
OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lech Poznań 10 6 3 1 22:6 21
2 Lechia Gdańsk 10 5 4 1 18:9 19
3 Pogoń Szczecin 10 5 4 1 16:8 19
4 Raków Częstochowa 9 5 3 1 19:13 18
5 Śląsk Wrocław 10 4 5 1 14:12 17
6 Jagiellonia Białystok 10 4 3 3 11:11 15
7 Zagłębie Lubin 9 5 0 4 11:13 15
8 Piast Gliwice 11 4 2 5 14:15 14
9 Górnik Zabrze 9 4 1 4 13:14 13
10 Cracovia 10 3 4 3 16:18 13
11 Radomiak Radom 10 2 6 2 11:10 12
12 PGE FKS Stal Mielec 10 3 3 4 11:16 12
13 Wisła Kraków 10 3 2 5 13:16 11
14 Wisła Płock 10 3 1 6 17:17 10
15 Legia Warszawa 8 3 0 5 10:12 9
16 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 9 1 4 4 10:13 7
17 Warta Poznań 10 1 4 5 8:13 7
18 Górnik Łęczna 11 1 3 7 9:27 6
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation