WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

TVP Sport, Polska na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Polska
Język: polski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://sport.tvp.pl/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Polska Orange Polska 123
Platforma Canal+ 114
Polsat Box 501
UPC Poland 551
Vectra 201
Satelita Region Parametry FTA
Hot Bird 13C Europa , Europa Środkowa V, 27500, 5/6 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
TVP Sport darmowa International nie

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

28.06 16:00 Red Bull Salzburg - Legia Warszawa (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
28.0618:00
29.06 13:30 Polska - Islandia (kobiety) (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
29.0615:30
29.06 17:00 Włochy - Polska (kobiety) (Siatkówka,Liga Narodów)
Siatkówka,Liga Narodów
29.0619:00
30.06 13:30 Polska - Chiny (kobiety) (Siatkówka,Liga Narodów)
Siatkówka,Liga Narodów
30.0615:30
02.07 17:00 Indywidualne Mistrzostwa Europy - 1. runda (Żużel,SEC)
Żużel,SEC
02.0719:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

25.06 19:45 Przemysław Zyśk - Sam Eggington (Boks)
Boks
25.0621:45
25.06 13:30 Polska - Australia (Siatkówka,Liga Narodów)
Siatkówka,Liga Narodów
25.0615:30
25.06 01:00 Gegard Mousasi - Johnny Eblen (MMA,Bellator MMA)
MMA,Bellator MMA
25.0603:00
24.06 18:05 Michał Cieślak - Enrico Koelling (Boks)
Boks
24.0620:05
23.06 10:30 Polska - Kanada (Siatkówka,Liga Narodów)
Siatkówka,Liga Narodów
23.0612:30
22.06 14:00 Brazylia - Polska (Siatkówka,Liga Narodów)
Siatkówka,Liga Narodów
22.0616:00
18.06 07:00 Belgia - Polska (kobiety) (Siatkówka,Liga Narodów)
Siatkówka,Liga Narodów
18.0609:00
17.06 17:55 Gala PZB Suzuki Boxing Night 16 (Boks)
Boks
17.0619:55
17.06 03:00 Polska - USA (kobiety) (Siatkówka,Liga Narodów)
Siatkówka,Liga Narodów
17.0605:00
16.06 03:00 Polska - Tajlandia (kobiety) (Siatkówka,Liga Narodów)
Siatkówka,Liga Narodów
16.0605:00
OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Cracovia 0 0 0 0 0:0 0
2 Górnik Zabrze 0 0 0 0 0:0 0
3 Jagiellonia Białystok 0 0 0 0 0:0 0
4 Zagłębie Lubin 0 0 0 0 0:0 0
5 Korona Kielce 0 0 0 0 0:0 0
6 Lech Poznań 0 0 0 0 0:0 0
7 Lechia Gdańsk 0 0 0 0 0:0 0
8 Legia Warszawa 0 0 0 0 0:0 0
9 Miedź Legnica 0 0 0 0 0:0 0
10 PGE FKS Stal Mielec 0 0 0 0 0:0 0
11 Piast Gliwice 0 0 0 0 0:0 0
12 Pogoń Szczecin 0 0 0 0 0:0 0
13 Radomiak Radom 0 0 0 0 0:0 0
14 Raków Częstochowa 0 0 0 0 0:0 0
15 Śląsk Wrocław 0 0 0 0 0:0 0
16 Warta Poznań 0 0 0 0 0:0 0
17 Widzew Łódź 0 0 0 0 0:0 0
18 Wisła Płock 0 0 0 0 0:0 0