WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

TVP Sport, Polska na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Polska
Język: polski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://sport.tvp.pl/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Polska Cyfrowy Polsat 501
NC+ 114
Orange TV 123
UPC Poland 551
Vectra 201
Satelita Region Parametry FTA
Hot Bird 13C Europa , Europa Środkowa V, 27500, 5/6 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
TVP Sport darmowa International nie

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

20.07 15:30 Wisła Kraków - Śląsk Wrocław (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
20.0717:30
20.07 20:00 Dereck Chisora - Artur Szpilka (Boks)
Boks
20.0722:00
20.07 21:00 David Allen - David Price (Boks)
Boks
20.0723:00
20.07 22:00 Dillian Whyte - Oscar Rivas (Boks)
Boks
21.0700:00
21.07 02:00 Keith Thurman - Manny Pacquiao (Boks)
Boks
21.0704:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

18.07 19:00 Legia Warszawa - Europa FC (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
18.0721:00
18.07 17:00 Cracovia - DAC 1904 Dunajská Streda (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
18.0719:00
18.07 14:45 Czechy U19 - Norwegia U19 (Piłka nożna,UEFA Euro U-19)
Piłka nożna,UEFA Euro U-19
18.0716:45
17.07 14:45 Portugalia U19 - Hiszpania U19 (Piłka nożna,UEFA Euro U-19)
Piłka nożna,UEFA Euro U-19
17.0716:45
14.07 20:00 Polska - Brazylia (Siatkówka,Liga Narodów)
Siatkówka,Liga Narodów
14.0722:00
14.07 13:10 Grand Prix Wielkiej Brytanii - wyścig (F1)
F1
14.0715:10
13.07 22:00 Polska - Rosja (Siatkówka,Liga Narodów)
Siatkówka,Liga Narodów
14.0700:00
13.07 20:00 Daniel Dubois - Nathan Gorman (Boks)
Boks
13.0722:00
11.07 22:00 Iran - Polska (Siatkówka,Liga Narodów)
Siatkówka,Liga Narodów
12.0700:00
11.07 18:30 DAC 1904 Dunajská Streda - Cracovia (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
11.0720:30

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Arka Gdynia 0 0 0 0 0:0 0
2 Cracovia 0 0 0 0 0:0 0
3 Gornik Zabrze 0 0 0 0 0:0 0
4 Jagiellonia 0 0 0 0 0:0 0
5 KGHM Zaglebie Lubin 0 0 0 0 0:0 0
6 Korona Kielce 0 0 0 0 0:0 0
7 LKS Lodz 0 0 0 0 0:0 0
8 Lech Poznan 0 0 0 0 0:0 0
9 Lechia Gdansk 0 0 0 0 0:0 0
10 Legia Warszawa 0 0 0 0 0:0 0
11 Piast Gliwice 0 0 0 0 0:0 0
12 Pogon Szczecin 0 0 0 0 0:0 0
13 Rakow Czestochowa 0 0 0 0 0:0 0
14 Slask Wroclaw 0 0 0 0 0:0 0
15 Wisla Krakow 0 0 0 0 0:0 0
16 Wisla Plock 0 0 0 0 0:0 0
Championship Round
Relegation Round