WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

TVPlay Sports, Estonia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Estonia
Język: estoński
Program tv: zobacz online
Strona www: https://www.tvplayhome.ee

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

19.01 12:30 Wolverhampton Wanderers - Leicester City (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
19.0113:30
19.01 15:00 Manchester United - Brighton & Hove Albion (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
19.0116:00
19.01 17:30 Arsenal Londyn - Chelsea Londyn (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
19.0118:30
20.01 13:30 Huddersfield Town - Manchester City (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
20.0114:30
20.01 16:00 Fulham - Tottenham Hotspur (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
20.0117:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

17.01 20:00 Herbalife Gran Canaria - Fenerbahce (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
17.0121:00
17.01 17:00 CSKA Moskwa - Bayern Monachium BC (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
17.0118:00
14.01 20:00 Manchester City - Wolverhampton Wanderers (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
14.0121:00
11.01 19:30 Kirolbet Baskonia - Herbalife Gran Canaria (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
11.0120:30
11.01 17:00 CSKA Moskwa - Maccabi Fox Tel Awiw (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
11.0118:00
10.01 17:45 Fenerbahce - Żalgiris Kowno (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
10.0118:45
09.01 19:45 AX Armani Exchange Olimpia Milan - FC Barcelona Lassa (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
09.0120:45
08.01 20:30 Herbalife Gran Canaria - Real Madryt (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
08.0121:30
08.01 18:30 Żalgiris Kowno - Anadolu Efes Stambuł (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
08.0119:30
04.01 20:00 FC Barcelona Lassa - Darussafaka Dogus Istanbul (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
04.0121:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 20 12 6 2 34:17 42
2 Legia Warszawa 20 11 6 3 34:20 39
3 Lech Poznan 20 10 3 7 32:23 33
4 Jagiellonia 20 9 6 5 34:29 33
5 Pogon Szczecin 20 9 4 7 28:24 31
6 Piast Gliwice 20 8 7 5 27:23 31
7 Korona Kielce 20 8 7 5 25:23 31
8 Wisla Krakow 20 8 5 7 33:29 29
9 Cracovia 20 7 6 7 20:21 27
10 Arka Gdynia 20 6 7 7 30:28 25
11 KGHM Zaglebie Lubin 20 7 3 10 31:32 24
12 Miedz Legnica 20 5 6 9 21:35 21
13 Wisla Plock 20 4 8 8 30:37 20
14 Slask Wroclaw 20 4 6 10 27:30 18
15 Gornik Zabrze 20 3 8 9 23:37 17
16 Zaglebie Sosnowiec 20 2 6 12 24:45 12
Championship Round
Relegation Round